• Головна
  • На вихідних поліція зафіксувала більше 40 порушень карантину
15:30, 16 листопада 2020 р.
Надійне джерело

На вихідних поліція зафіксувала більше 40 порушень карантину

На вихідних поліція зафіксувала більше 40 порушень карантину

14 та 15 листопада поліція Полтавщини склада понад 40 адміністративних протоколів відносно порушень карантинних вимог.

Про це повідомили у прес-службі ГУНП у Полтавській області.

Щодня у населених пунктах працювали більше 30 мобільних груп, у складі яких перебували поліцейські, спеціалісти держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, а також інспекція по контролю за благоустроєм органів місцевого самоврядування.

Рейдові групи склали 36 протоколів за порушення карантинних обмежень відносно суб’єктів господарювання та 7 – відносно громадян, за появу у громадському місці без засобів індивідуального захисту.

На вихідних поліція зафіксувала більше 40 порушень карантину, фото-1

«Поліція, рівно як й інші уповноважені суб’єкти, продовжують контролювати виконання додаткових обмежень стосовно заборони діяльності закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів та установ побутового обслуговування. Поліція виконує здебільшого превентивну функцію – застерігає та попереджає про адміністративну відповідальність. Однак, у разі ігнорування карантинних правил та наявності об’єктивних підстав поліція фіксуватиме порушення та складатиме адміністративний матеріал», - зауважила заступниця начальника управління превентивної діяльності поліції області Жанна Ахіджанян.

Раніше ми писали про те, що інспектори Головного управління Держпродспоживслужби виписали 10 адмінпротоколів.

#карантин #поліція #порушення
Оголошення
live comments feed...