• Головна
  • Що відбувається з вантажоперевезеннями сьогодні
Новини компаній
15:48, 12 листопада 2020 р.

Що відбувається з вантажоперевезеннями сьогодні

Новини компаній

За статистичними даними вантажоперевезення в Україні з початку пандемії продовжують стабільно знижуватися. За січень-вересень 2020 року цей показник досяг 16,6%. Однак, ситуація на різних видах транспорту, за типами вантажів, що перевозяться, та географією вантажоперевезень неоднозначна.

Зниження вантажних перевезень по галузях

Однією з головних причин падіння обсягів вантажних перевезень стали наслідки епідемії Covid-19, що створили безліч проблем у всіх галузях економіки. Вантажоперевезення на водному транспорті скоротилися на 17,7%, трубопроводах – більш, ніж на третину. Зменшилися автомобільні вантажоперевезення на 14,4%.

Всі країни обмежують переміщення людей, вводять карантинні заходи, серед яких: введення дозвільних перепусток, самодекларація водіїв, обмеження на пунктах пропуску та митних коридорах, самоізоляція та обов'язкове у майбутньому тестування на ковід.

Вантажоперевезення – розворот тренду стає помітнішим

На залізничному транспорті вантажоперевезення знизилися на 6%. З початку року також відзначалося значне падіння пасажиропотоку. Однак, вже в останні місяці відзначено зростання числа пасажирів. Ряд промислових і сільгосппідприємств переорієнтовують бізнес або розвивають власну транспортну мережу. Так, вантажоперевезення аграрної компанії «Нібулон» перевищили позначку 20 млн тонн по водних артеріях України.

Загальне зниження вантажообігу в країні не позначилося на послугах вантажного таксі у Києві, інших великих містах. Великі транспортні компанії працюють у колишньому темпі. З початку введення карантинних обмежень значно зросли обсяги онлайн-торгівлі. У зв'язку з цим відзначено вибухове зростання дистанційних доставок, особливо замовлень у межах одного міста.

Вантажоперевезення без карантину

Рік ще не завершився, але на українському ринку частка інтернет-торгівлі вже перевищує торішні показники. Відбувається зміна моделей бізнесу у багатьох компаній, і у зв'язку з цим транспортні компанії стали активніше замислюватися про різні спеціальні пропозиції для клієнтів, зміну формату вантажоперевезень, сервісу доставок.

Надалі види транспортних послуг будуть розширюватися, особливо у зв'язку з вантажоперевезеннями й замовленням вантажних таксі як альтернативи традиційним поштовим доставкам. Багато клієнтів готові доплачувати за швидкість, економію часу й особисту безпеку. Головне, на що продовжить звертати увагу замовник – це прийнятні ціни вантажоперевезень, надійність і стабільність сервісу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...