• Головна
  • 5 років за хабар: депутату Полтавської облради оголосили вирок
15:00, 11 листопада 2020 р.
Надійне джерело

5 років за хабар: депутату Полтавської облради оголосили вирок

5 років за хабар: депутату Полтавської облради оголосили вирок

11 листопада колегія суддів Вищого антикорупційного суду визнала винними депутата Полтавської обласної ради VII скликання  Валерія Прядка та його спільника Руслана Гнєздова у вчиненні кримінального правопорушення. ВАКС призначив обвинуваченим покарання у вигляді позбавлення волі строком 4 роки 6 місяців кожному.


Про це повідомила прес-служба ВАКС у соцмережі Facebook.

Оскаржити вирок можуть протягом 30 днів шляхом подачі апеляційної скарги до Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Кримінальне правопорушення обвинувачені здійснили ще у 2017 році. Валерій Прядко, який у 2017 році виконував обов’язки директора Полтавського обласного комунального підприємства «Полтавафарм», спільно з заступником начальника відділу економічної безпеки цього підприємства Русланом Гнєздовим були впіймані на хабарництві. Суму у розмірі 35 тисяч гривень чоловіки намагалися передати працівникам правоохоронних органів.

За ці кошти чоловіки сподівалися отримати дозвіл від Головного управління Національної поліції в Полтавській області на використання об’єктів і приміщень, призначених для здійснення діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів щодо 34 аптечних закладів.
Раніше ми повідомляли про те, що поліція тепер може штрафувати авто на єврономерах.
#хабар #депутат #вирок #строк #ГНПУ
Оголошення
live comments feed...