• Головна
  • А «слуги» хто? Які кандидати від президентської партії перемогли на виборах у Полтаві
13:45, 8 листопада 2020 р.
Надійне джерело

А «слуги» хто? Які кандидати від президентської партії перемогли на виборах у Полтаві

А «слуги» хто? Які кандидати від президентської партії перемогли на виборах у Полтаві

Нагадаємо, 6-го листопада міська ТВК оголосила офіційні результати виборів до Полтавської ОТГ. До ради проходять сім партій. Місця у новій каденції розподіляться наступним чином: «За майбутнє» - 10, «Слуга народу» - 9, «Рідне місто» - 6, «Європейська солідарність» - 6, «Опозиційна платформа – За життя» - 4, «Партія простих людей Сергія Капліна» - 4, «Свобода» - 3.

Сьогодні ми розповімо про дев’ятьох кандидатів, які стануть депутатами ради від партії «Слуга народу». Цілком можливо, що саме навколо цієї фракції буде збудована майбутня коаліції. Принаймні, до другого туру виборів міського голови така можливість точно лишається. Нагадаємо, саме кандидат від «Слуги народу» Сергій Іващенко у другому турі буде протистояти Олександру Мамаю, який цього разу представляє «За майбутнє». Тут ми розповіли про те, що пишуть обидва кандидати перед другим туром виборів.

Із дев’яти кандидатів, обраних депутатами від «Слуги народу», четверо є приватними підприємцями, двоє працюють директорами ТОВ, одна – директором інституту, одна – заступником директору міського парку та ще одна – начальником юридичного відділу у ТОВ.

Двоє із кандидатів, обраних депутатами від «Слуги народу», раніше вже були у міській політиці. Вадим Ямщиков у 2015-му році обирався до ради від ВО «Свобода», у раді був заступником голови комісії із питань розміщення тимчасових споруд.

Світлана Нестуля у 2015-му потрапила до міської ради у якості кандидата від партії «Рідне місто». Після усунення від влади Олександра Мамая деякий час працювала заступником міського голови із питань освіти та здоров’я за квотою "Рідного міста". 10-го квітня цього року написала заяву на звільнення за станом здоровя.

Сергій Іващенко, народився 29 січня 1964 року у Великих Сороченцях Миргородського району. Директор Товариства з обмеженою відповідальністю "Будівельна компанія "Комбінату виробничих підприємств".

Катерина Бабіч, народилася 7 грудня 1990 року у Полтаві. Заступник директора комунальної організації "Полтавський міський парк культури та відпочинку "Перемога".

Юрій Бражник, народився 20 грудня 1985 року у Полтаві, фізична особа-підприємець.

Сергій Марюхненко, народився 25 березня 1983 року, у Новооріхівці Лубенського району. Фізична особа-підприємець.

Світлана Нестуля, народилася 21 червня 1962 року у Кротенках Полтавського району. Директор навчально-наукового інституту лідерства у Вищому навчальному закладі Укоопспілки "Полтавський університет економіки і торгівлі".

В’ячеслав Тютюнник, народився 2 березня 1980 року у Полтаві. Фізична особа-підприємець.

Вадим Ямщиков, народився 20 червня 1987 року у Глобиному. Фізична особа-підприємець.

Євгенія Янко, народилася 29 листопада 1977 року у місті Балаково Саратовської області Росії. Начальник юридичного відділу товариства з обмеженою відповідальністю "Об’єднання "АСТЕРА".

Антон Ярмолюк, народився 27 квітня 1982 року у Полтаві. Директор товариства з обмеженою відповідальністю "БК НОВОБУДГРУП".

Раніше ми писали про те, що депутатами ради від "Європейської солідарності" стали телеведучий, журналістка та священик.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вибори #Слуги народу #депутати #результати #обрання
Оголошення
live comments feed...