• Головна
  • Сервісні центри МВС пропонують усім охочим узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань.
15:30, 5 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань.

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим  узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань.

Для цього створений спеціальний, повністю прозорий та відкритий, «Банк екзаменаційних питань з ПДР». Така практика широко розповсюджена в європейських країнах, але в нашій країні у сфері надання державних послуг ця ідея інноваційна. Тепер будь-який профільний фахівець або  небайдужий громадянин може надати свої пропозиції до екзаменаційних питань з підготовки та перепідготовки водіїв транспортних засобів. 

Для цього особі необхідно ознайомитися з нашою онлайн-формою та викласти в ній свої пропозиції, надавши згоду на їх використання. Вони мають бути оформлені у вигляді тексту з варіантами відповідей та зазначенням правильної відповіді, за необхідності до них долучаються ілюстрація або відео. Також надається обґрунтування правильної відповіді у вигляді посилання на конкретні пункти (статті) нормативних документів. 

Сервісні центри МВС пропонують усім охочим  узяти участь у вдосконаленні екзаменаційних питань., фото-1

Пропозиції можна надавати до питань за такими напрямками:

  • Правила дорожнього руху;
  • будова та експлуатація транспортних засобів;
  • основи безпечного водіння;
  • основи права в області дорожнього руху;
  • надання першої медичної допомоги. 

Отримані пропозиції будуть систематизуватися і виноситися на розгляд комісії, яка після обговорень прийматиме рішення щодо їх врахування або відхилення. Потім усім особам, які заповнили форму, будуть надіслані повідомлення на електронну пошту з результатами про погодження або відхилення наданих пропозицій.

«Розуміємо, що їх оформлення потребуватиме від вас деякого часу, але вони неабияк допоможуть нам створити справді досконалі, більш зрозумілі та доступні білети з ПДР. Маємо до вас прохання: надавати виважені та аргументовані пропозиції», - говорить начальник РСЦ ГСЦ МВС в Полтавській області Віталій Бондаренко.

На сайті Головного сервісного центру МВС можна перевірити свої знання ПДР на онлайн-тренажері

Отримати додаткову інформацію та консультацію можна за номером контакт-центру: (044) 290–19–88 або в повідомленнях на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС. Новини — на сайті hsc.gov.ua.

Читайте також: У мережі з'явився сервіс для перевірки водійських посвідчень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МВС #тренажер #питання
Оголошення
live comments feed...