
11:42, 26 березня 2013 р.
Для комунального підприємства «Благоустрій Кременчука» збудували теплицю
На комунальному підприємстві «Благоустрій Кременчука» збудували власну теплицю загальною площею 140 квадратних метри.
За словами директора підприємства Івана Богдана, потреба в її появі виникла невипадково. Якщо раніше ті квіти, що на зиму викопували із клумб, зберігали у приватних теплицях, то зараз за ними доглядають на місці.
Окрім того, в новій теплиці озеленювачі підприємства розводитимуть розсаду, яку навесні висаджуватимуть на міських клумбах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
13:34, 21 червня
15:17, 22 червня
15:21, 22 червня
12:14, 19 червня
