• Головна
  • Два нардепи, капітан «Ворскли» та добровольці «Азову» - хто стане депутатами міськради Полтави від «Свободи» та «Партії простих людей»?
12:30, 3 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Два нардепи, капітан «Ворскли» та добровольці «Азову» - хто стане депутатами міськради Полтави від «Свободи» та «Партії простих людей»?

Два нардепи, капітан «Ворскли» та добровольці «Азову» - хто стане депутатами міськради Полтави від «Свободи» та «Партії простих людей»?

У Полтаві девятий день поспіль підраховують голоси на місцевих виборах, які відбулися 25-го жовтня. Доки у ТВК перераховують бюлетені та звіряють протоколи, штаби різних політичних партій вже провели свої паралельні підрахунки та дізналися, хто долає заповітний п’ятивідсотковий бар’єр.

Попередньо до нової Полтавської ОТГ проходять наступні політсили. В дужках вказана кількість депутатів, які партії імовірно заведуть до ради:

«За майбутнє» (перший у списку – Олександр Мамай) – 20,21% (10)

«Слуга народу» (перший у списку – Сергій Іващенко) – 19,1% (10)

«Рідне місто» (перший у списку – Олександр Удовіченко) – 11,94% (6)

«Європейська солідарність» (перший у списку – Андрій Карпов) – 11,06% (6)

«Опозиційна платформа За життя» (перша у списку – Оксана Деркач) – 7,31% (4)

«Партія простих людей Сергія Капліна» (перший у списку - Сергій Каплін) - 5,82% (3)

«Свобода» (перший у списку - Юрій Бублик) - 5,17% (3)

Ми вже оприлюднили перелік кандидатів, які імовірно стануть депутатами міської ради від партії «За майбутнє». У переліку – кілька колишніх депутатів ради від різних політичних сил та відомі у місті підприємці.

Також опублікували попередній список майбутніх депутатів від «Європейської солідарності». Новими представниками полтавської громади від цієї політсили стануть відомий відеоблогер та телеведучий, журналістка, громадська активістка та священик.

Сьогодні ми розповімо про потенційних депутатів ради від «Партії простих людей Сергія Капліна» та ВО «Свобода». За попереднім підрахунком обидві політичні сили у майбутньому скликанні матимуть по 3 депутати. Наразі найвищі шанси потрапити до ради мають перші три номери у списках.

«Партія простих людей Сергія Капліна»

  1. Сергій Каплін, 40 років, голова професійної спілки «Рух простих людей», народний депутат України VIIта VIIIскликань.

  1. Ігор Кислов, 54 роки, голова Полтавської обласної організації ФСТ «Україна». Голова обласного об'єднання профспілок фізичної культури. Український футболіст, капітан «Ворскли» у 1996-1997

  1. Владлена Каплін, 30 років, помічник адвоката у адвокатському об’єднанні «Адвокати України», дружина Сергія Капліна.

«Свобода»

1. Юрій Бублик, 47 років, керівник підрозділу із реклами та зв’язків із громадськістю у ФОП Капустян. Народний депутат України VIIта VIIIскликання.

2. Юліан Матвійчук, 31 рік, заступник директора за питань охорони та безпеки у ФОП Назаренко, учасник російсько-української війни, доброволець «Азову».

3. Ігор Скляр, 28 років, заступник директора Департаменту, начальник управління у справах сімї, молоді та спорту Полтавської міської ради, учасник російсько-української війни, доброволець «Азову».

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вибори #кандидати #голосування #результати #Свобода #Партія простих людей
Останні новини
Оголошення
live comments feed...