• Головна
  • Картини з квітами для оздоблення інтер’єру
Новини компаній
10:57, 2 листопада 2020 р.

Картини з квітами для оздоблення інтер’єру

Новини компаній

Картини завжди були окрасою інтер’єру. В дизайні сучасних осель використовують картини різної тематики. Особливий попит мають художні твори із зображенням квітів. Шедеври, створені природою, у всі часи привертали увагу майстрів пензля. Вражають красою полотна, що оспівують неповторність та досконалість квітів залишили Шагал і Левітан, Ван Гог і Ренуар, Луі Вальта та Поль Сезанн. Замовити друк картини з квітами пропонує студія друку MACROSVIT. Зображення для картини на полотні пропонується вибрати в галереї, що розміщена на інтернет-ресурсі:https://macrosvit.com.ua/cvety/themes-443/. Можна для друку запропонувати свій варіант, загрузивши фото на сайт студії.

Особливості розміщення картин в оселі

Картини з квітковими мотивами в інтер’єрі будь-якої колірної гами виглядають природно та оригінально. Для спальні більше підходять ніжні квіти, зображені в спокійних тонах. Для віталень вдалим вибором будуть полотна в стилі імпресіонізму. Взагалі вітальня надає широкий простір для вибору квіткового сюжету. Це можуть бути елегантні й витончені квіти, або ціле квіткове поле зі справжнім буйством фарб. Доречно буде прикрасити кухню картинами з букетами квітів та натюрмортами з дарами природи. В сучасні інтер’єри органічно інтегруються модульні картини що складаються з кількох фрагментів.

Друковані полотна

Студія друку MACROSVIT гарантує клієнтам:
- друк картин на натуральному полотні, безпечному для здоров’
я дітей;
- використання оригінальних витратних матеріалів від надійних постачальників;
- індивідуальний підхід до кожного замовлення (враховуються всі побажання клієнтів);
- високий рівень якості друку;
- виконання робіт в обумовлений термін.
Для друку в студії використовується 11 кольоровий принтер Epson Stylus Pro 9900 й оригінальне чорнило
Epson UltraChrome HDR, що забезпечує отримання відбитків високої фотографічної якості.
На картини на полотні наноситься захисне лакове покриття. Якісний лак англійського виробництва сприяє збільшенню яскравості та контрастності зображення, забезпечує захист від ультрафіолетового випромінення та вологи. Під дією лаку краще проявляється текстура полотна.
Для кращого вигляду картини додатково пропонується її обробити з використанням структурного гелю, або технології старіння. При доповненні картини гелевими мазками, що повторюють мазки автора вигляд картини максимально наближається до оригіналу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...