• Головна
  • Місячний календар на листопад 2020: вдалі та невдалі дні місяця
19:30, 1 листопада 2020 р.
Надійне джерело

Місячний календар на листопад 2020: вдалі та невдалі дні місяця

Місячний календар

Місячний календар

Знання фаз Місяця допоможе підготуватися й зменшити вплив нічного світила на організм людини.

Здавна помічено, що Місяць має значний вплив на людський організм. Так, залежно від місячного циклу і місячної фази може змінюватися самопочуття людини й навіть стан її здоров'я. Тому люди використовують місячний календар, аби бути обізнаними щодо змін природного супутника Землі.

Фази Місяця та їхній вплив на людину

Місячний місяць, як відомо, триває або 29 місячних діб, або 30. Пов’язано це з тим, що закінчений місячний цикл складає близько 29,5 сонячних днів, оскільки місячна доба довша за сонячну й триває 24 години 48 хвилин.

Загалом місячний календар – це циклічна зміна 4-х фаз нічного світила, які називаються чвертями. Йдеться, зокрема, про молодик, першу чверть, повний місяць та останню чверть. Упродовж 29-30 діб природний супутник Землі проходить усі ці фази. Початком місяця за місячним календарем вважається момент молодика. Перша місячна доба триває від настання молодика до першого сходу нічного світила за астрономічними даними.

У молодик або повню, наприклад, деякі люди можуть відчувати брак сил, слабкість і потребу у відпочинку, багато хто страждає від безсоння й стає більш емоційним та чутливим.

Місячний календар на листопад 2020 року дозволить бути обізнаним щодо того, коли настає кожна фаза Місяця. Знаючи сприятливі й несприятливі дні місяця можна сміливо планувати різні справи з мінімальними втратами часу та зусиль.

Місячний календар на листопад 2020 - сприятливі дні

Найбільш вдалі дні місячного календаря настають тоді, коли між Сонцем і Місяцем формуються гармонійні аспекти у 60 або 120 градусів. У ці фази Місяця можна без вагань братися за нові справи і приймати важливі рішення.

Найбільш сприятливі місячні дні у листопаді: найкращою датою місяця є 28-ме число, також вдалими є 21, 23, 25, 26 та 27 листопада.

Несприятливі місячні дні у листопаді: 4 та 30 числа є достатньо складними, а 6, 8 та 22 – критичні дні листопада.

Місячні фази на листопад 2020

  • Щербатий Місяць – з 1 по 14 листопада 2020 року
  • Молодик – 15 листопада 2020 року
  • Висхідний Місяць – з 16 по 29 листопада 2020 року
  • Повний Місяць – 30 листопада 2020 року.

Місячний календар на листопад 2020

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#місяць #календар #листопад #астрологія
Оголошення
live comments feed...