• Головна
  • Лазерна косметологія. Косметологічні лазери від Alvi Prague
Новини компаній
15:51, 31 жовтня 2020 р.

Лазерна косметологія. Косметологічні лазери від Alvi Prague

Новини компаній

Одним з найголовніших досягнень ХХ століття став винахід лазера. Лазер - прилад, здатний генерувати тонкий світловий пучок високої енергії. Сьогодні лазерні технології використовуються майже в усіх галузях життя: науці, озброєнні, промисловості. Широке застосування лазери знайшли й в медицині, одній з областей якої являється косметологія.

Компанія AlviPrague - виробник косметологічного та медичного устаткування найвищої якості. В асортименті компанії широко представлені як апарати що включають класичні методики, так і інноваційні технології. На сайті компанії https://alvi-prague.ua/uk/kosmetolohichni-lazery/ представлено великий вибір косметологічних лазерів. Звертаючись до Alvi Prague, ви купуєте косметологічний лазер безпосередньо у виробника. Фахівці компанії співпрацюють з провідними інженерами Європи - фахівцями чеського бренду Alvi Prague, створюючи інноваційні моделі косметологічного та медичного устаткування.

Типи лазерів

Існуючі типи лазерів можна класифікувати за декількома ознаками. Передусім по агрегатному стану активного середовища. До найбільш поширених газових лазерів, вживаних в косметології, можна віднести СО2-лазер. До твердотілих: рубіновий, неодимовий, ербієвий, олександритовийітакдалі. Цілазерипрацюютьвімпульсномурежимі. До групи рідинних лазерів, найчастіше відносять лазери на барвниках. А діодні лазери можна розділити тільки по довжинах хвиль.

У зв'язку з цим, лазери можна розділити на наступні великі групи:

1. CO2 лазери

Вуглекислотні лазери - це пристрої, які працюють на комбінації газів: вуглекислого, гелію, азоту, водню і/або ксенону. Конкретні пропорції газів варіюються залежно від конкретного лазера та отримуваних характеристик.

Які недоліки можна прибрати за допомогою лазера CO2:

-нерівность шкіри;

- зморшки;

-рубцеву тканинуташрами;

-шкірні новоутворення;

-розтяжки;

-пігментні плями.

2. Діодні лазери

У медицині цей лазер зазвичай використовується для лазерної епіляції, лікування варикозної хвороби внаслідок того, що лазерний промінь сприяє нагріванню пігменту, що знаходиться в епідермальних клітинах, що веде до його руйнування.

3. Неодимовий твердотілий лазер

Ефект лазера грунтований на гомогенному фототермолізі. Завдяки наддовгому імпульсу з вираженим термічним компонентом створюється керований опік тканин. Застосовується для видалення:
-татуювань та перманентного макіяжу;
- старечих плям
та іншої пігментації;
- родимих плям
.

4. Рубіновий лазер

Твердотілий пристрій, де активним середовищем виступає кристал рубіна, представлений у формі циліндра, торці якого поліруються. Застосовується для видалення татуювань, лазерної епіляції та видалення пігментних плям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...