• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
18:31, 30 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

У Полтаві лікарні отримають додаткові кошти на облаштування кисневих точок у закладах. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 30 жовтня, на позачерговому засіданні міськвиконкому, що пройшло у режимі відеоконференції.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-1

Провів засідання секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота. На порядку денному розглянули проєкт рішення Про внесення змін до показників міського бюджету на 2020 рік.

Так, за словами заступниці начальниці бюджетно-фінансового управління Тетяни Кустолян, документ передбачає збільшення доходної та видаткової частини загального фонду міського бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров'я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 3 млн 710 тис. гривень.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-2

Попередньо це рішення було розглянуте на засідання постійної комісії з питань економічної політики, комунальної власності, бюджету, фінансів та одноголосно рекомендоване депутатами до ухвалення на засіданні виконкому.

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, фото-3

Тож, кошти спрямують на придбання настінних дозаторів кисню, кріоциліндрів кисневих, газифікаторів та концентраторів у КП «Дитяча міська клінічна лікарня», 3 та 5 міські клінічні лікарні. Також частину субвенції планують спрямувати на поточний ремонт системи централізованої подачі кисню та відповідну проєктно-кошторисну документацію.

Публікація створена за матеріалами Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виконком #рішення #порядок денний
Оголошення
live comments feed...