Реклама
10:30, 29 жовтня 2020 р.

SEO-просування від Ланет CLICK

Реклама

Діджитал агентство Ланет CLICK надає різноманітні послуги для розкрутки та просування вашого ресурсу. У нас ви можете замовити SEO просування сайту, PPC-рекламу, email-маркетинг та інші послуги.

SEO-просування від Ланет CLICK, фото-1

Оптимізація сайту дозволяє просунути ресурс на топові позиції в пошуковій видачі, що забезпечує високу впізнаваність і довіру з боку клієнтів.

SEO-оптимізація сайту передбачає:

  • підключення систем аналітики: це допомагає відслідковувати поведінку відвідувачів і якість каналів залучення трафіку;

  • технічний SEO-аудит: виявлення помилок в роботі сайту та пошукова оптимізація веб-сайтів;

  • внутрішня оптимізація: прийняття необхідних заходів, щоб зробити ресурс більш привабливим для користувачів і пошукових систем;

  • оптимізація контенту: наповнення ресурсу цікавими та корисними матеріалами;

  • зовнішня оптимізація: закупівля зовнішніх посилань, розміщення і згадка ресурсу на тематичних майданчиках/форумах;

  • моніторинг результатів: аналіз якості виконаної роботи.

SEO-просування від Ланет CLICK, фото-2

Digital-агентство Ланет CLICK надає просування будь-якого типу сайтів, в тому числі інтернет-магазинів. Розкрутка інтернет-магазину проводиться з урахуванням особливостей сайту та побажань замовника. Загальний план пошукового просування інтернет-магазину виглядає так:

  1. Підключення систем аналітики Google Analytics і Google Search Console. Аналіз сайту та перевірка позицій в пошуковій видачі.

  2. Аудит сайту та складання ТЗ. Наші фахівці звертають увагу на такі показники: якість внутрішньої та зовнішньої оптимізації, швидкість завантаження на мобільних пристроях, оптимізація мета-тегів, посилальна маса сайту. Після моніторингу складається ТЗ, яке містить рекомендації для виправлення помилок.

  3. Безпосередня робота з SEO-просуванням сайту: додавання нових фільтрів для сайту, збір семантики, налаштування перелінковки, збільшення релевантності сторінок сайту.

  4. Моніторинг SEO-просування інтернет-магазину: звіт про покупку посилань, звіт про роботу SEO-фахівця, контроль і перевірка позицій проєкту.

З питань вартості послуг звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: [email protected]! Ми на зв'язку!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...