Як Полтава готувалася до Хелловіну? (ФОТО)

Хелловін у Полтаві, Оксана Солопко
Хелловін у Полтаві

Назва свята “Хелловін” походить від "переддень Дня усіх святих" (англ. All Hallows' Eve). Виник “Хелловін” у Британії ще за язичницьких часів. Історики вважають, що згодом ці традиції поєдналися з християнством. Ще пізніше свято зазнало метаморфоз в американській адаптації.

В Україні “Хелловін” почали відзначати буквально кілька років тому, але він набуває дедалі більшого розповсюдження .

Головним символом “Хелловіну” є так званий ліхтар Джека. Це гарбуз, на якому вирізано усміхнене обличчя. Всередину ставлять запалену свічку. Вважається, що ліхтар, залишений в День всіх святих біля будинку, буде відганяти злих духів.

У вечір на “Хелловін” прийнято перевдягатися у страхітливі костюми. Молодь та діти ходять по будинках, вимагаючи солодощів та подарунків. Влаштовують вечірки з піснями і танцями.

Втім священники застерігають проти гучних веселощів та демонічних аксесуарів “Хелловін”. Є навіть його агресивні критики. Але попри все, свято набирає популярності в Україні і в нашому рідному місті.

Як Полтава приготувалася до святкування “Хелловіну” бачили кореспонденти нашого видання. Місто вражає креативом та дивує різноманіттям декорацій.

Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін Хелловін

Та не тільки місто прикрасили до свята, але і редакція 0532.ua долучилася до святкування. 

Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята Редакція 0532.ua приготувалася до свята

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава Хелловін декорації фоторепортаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі