• Головна
  • Переведення нерухомості в нежитловий фонд від юридичної компанії «RAV Group»
Новини компаній
15:39, 29 жовтня 2020 р.

Переведення нерухомості в нежитловий фонд від юридичної компанії «RAV Group»

Новини компаній

Нерухомість буває житлова і комерційна. Різниця між ними очевидна, житлову нерухомість після зміни цільового призначення можна перевести в нежитловий фонд і, користуючись зручним місцем розташування, обладнати під магазин, офіс і інше приміщення комерційного призначення. Також можна перевести нерухомість з нежитлового фонду в житловий фонд для проживання. Для того, щоб поміняти призначення приміщення з житлового на комерційне, необхідно, перш за все, отримати набір проектних умов і дозвіл на зміну цільового призначення приміщення відповідно до законодавчої бази України. Для тих, хто вважає за краще користуватися послугами фахівців, рекомендуємо звернутися в юридичну компанію «RAV Group» в Києві, яка надає професійні юридичні послуги в сфері нерухомості. Представляє інтереси клієнтів у відносинах з державними установами, надає юридичну допомогу при укладанні та оформленні угод переведення приміщень у нежитловий або житловий фонд, а також інші послуги.

Умови для переведення житлового приміщення в нежитлове:

  • Нерухомість повинна знаходитися: в цокольному, першому або другому поверхах житлового будинку.
  • Мати ізольований окремий вхід і пандус для людей з обмеженими можливостями.
  • У квартирі не повинні проживати власник і його члени сім'ї. При цьому у них повинно бути інше місце проживання.

Для переведення нерухомості до житлового фонду:

  • Приміщення повинно мати житловий стан, мати фундамент з гідроізоляцією, а також конструкцію, яка відповідає будівельним нормам.
  • Мати все технічні комунікації для повноцінного проживання.

Більш детальну інформацію про компанію, і послуги перекладу нерухомості в нежитловий фонд можна дізнатися на сайті фирми. Джерело: https://ravgroup.kiev.ua/uslugi/zhiloj/nezhiloj-fond.html, де також є контактна інформація.

  • Юристи по нерухомості знаходяться за адресою: вулиця Євгена Сверстюка, 11А, БЦ «Новий» офіс 410, Київ.
  • Контактні телефони: 38 (050) 789 77772, 38 (044) 337 7057, 38 (063) 486 2321.

Залишилися питання? Замовте дзвінок. Ми працюємо виключно для задоволення бажань і потреб клієнтів, так щоб будь-який звернувся до нас може бути впевнений - буде докладено всіх зусиль, щоб знайти найбільш оптимальне можливе рішення в кожній ситуації.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...