• Головна
  • Ведучий програми "Орел і Решка" побував на Полтавщині: що дивився та чому здивувався? (ВІДЕО)
12:00, 29 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Ведучий програми "Орел і Решка" побував на Полтавщині: що дивився та чому здивувався? (ВІДЕО)

Ведучий програми "Орел і Решка" побував на Полтавщині: що дивився та чому здивувався? (ВІДЕО)

Відома програма подорожей “Вдома краще” з Євгеном Синельниковим відправилась в автомобільне турне з Києва до Харкова. Ведучий відвідав такі міста, як Березань, Яготин, Пирятин, Миргород, Опішню, та Шарівський замок на Харківщині.

Євген Синельников розповів, як правильно фотографуватися. Крім того, на Полтавщині ведучий відвідав борщ, який назвав “справжнім”. Маршрут Київ-Харків виявився багатим музеями та церквами.

“Вдома краще” побувала в Яготині - в картинній галереї з 14-ма залами. Серед робіт є картини відомої та талановитої Катерини Білокур. Також Євген заїхав в музей "Флігель Тараса Шевченка", де у гостях у Репніних зупинявся легендарний художник і поет Тарас Григорович.

Далі “Вдома краще” відвідали відоме курортне місто Миргород. Там глядачів познайомили з цікавими фактами з життя письменника - Миколи Гоголя та з місцевими пам'ятками, присвяченими йому. Ведучий скуштував цілющої мінеральної води, яку назвав солоною, теплою та несмачною. Але Євгену Синельникову сподобалося саме місто - він назвав його схожим на Амстердам через велику кількість автомобілістів. 

В Опішні “Вдома краще” побувала у музеї гончарства, більш схожому на парк скульптур. Ведучий був вражений цікавими арт-об’єктами, адже спочатку очікував побачити тільки глечики та тарілки.

Потім знімальна група заїхала в Шарівський замок на Харківщині - автентичний і шалено атмосферний замок цукрового магната Леопольда Кеніга. Це двоповерхова споруда білого кольору, оперезана карнизом, зі стрілчастими вікнами та балконом. Парадний вхід прикрашають дві восьмигранні вежі, увінчані зубцями та шпилями. Час наклав на замок свій відбиток. Незважаючи на те, що Шарівський палац довгий час був у запустінні, він і сьогодні не втрачає своєї привабливості. Вціліли деякі елементи декору, багата ліпнина, розписані плафони тощо. Навіть якщо здалеку дивитися на замок, відчувається його величність та вишуканість. Від замку тераси ведуть у Шарівський парк. Тут ростуть старовинні дуби, блакитні ялини, ясени тощо. Вік одного з дубів становить близько 600 років. У парку дуже мальовничі ставки. Через один із них перекинуто кам'яний місток. Він веде на так звану цукрову гірку. Палац налічує два поверхи, парадний вхід спрямований на південь — прямо на каскад паркових галерей. Над парадним фасадом височіють дві восьмигранні вежі зі стрілчастими вікнами, зубцями та шпилями. Всього в палаці налічується 26 кімнат та три зали. У перспективі на базі Шарівського палацу планується створення Міжнародного центру культури та мистецтв, що буде приваблювати українців та іноземців культурними заходами, виставками і фестивалями.

Довідково, "Вдома краще" - дітище творців "Орел і Решка". В рамках проекту Євген Синельников їздить по містах України і визначає їх туристичний потенціал. У третьому сезоні "Будинки Краще" Євген Синельников відправився в автомобільну подорож по Україні.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #подорожі #культура #Вдома краще

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Vladyslav Shevchenko
29 жовтня 2020 р., 15:22
Відвідав Миргород - зрозуміло, а "відвідав борщу" - це русизм, бо українською буде - "з'їв, поїв, скуштував, посмакував і т. п.
Оголошення
live comments feed...