• Головна
  • Будівля Полтавської міської ради стала доступнішою для людей з інвалідністю
11:30, 29 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Будівля Полтавської міської ради стала доступнішою для людей з інвалідністю

Будівля Полтавської міської ради стала доступнішою для людей з інвалідністю

У приміщенні виконавчого комітету Полтавської міської ради облаштували сходовий підйомник для людей з інвалідністю. Тепер маломобільним групам населення буде зручно дістатися другого поверху будівлі.

Спочатку необхідно натиснути кнопку виклику, що знаходиться з правого боку від центрального входу міської ради. Потім ліфтом дістатися першого поверху, а звідти уже сходовим підйомником безпечно піднятися на другий поверх.

Такі роботи очільники міської влади планували вже давно, та й чисельні прохання людей з інвалідністю нагадували про це. Єдине, що затягнуло час – це бюрократичні нюанси. Проте, спільними зусиллями все ж таки вдалося створити умови для вільного пересування людей з інвалідністю у головній будівлі міста.

Як розповідають фахівці, які днями завершили встановлення підйомника та тестували його, максимальна вага для підйому – 250 кг, конструкція має відповідний європейський сертифікат якості. Повний цикл підйому з нульової точки до кінцевої займає приблизно 1,5 хвилини. Швидкість підйому регламентована ДСТУ та може регулюватися. Цей підйомник передбачений для того, щоб людина з інвалідністю самостійно могла його використовувати. Для несанкціонованого використання виробник передбачив ключ, за допомогою якого, блокується механізм підйому.

Крім цього, підйомний пристрій має пульт дистанційного керування, за допомогою якого можна спускати чи піднімати підйомник. Також буде призначена відповідальна людина, яка у разі чого, зможе допомогти маломобільній людині.

На придбання та встановлення якісного сходового підйомника для людей з інвалідністю витратили близько 475 тис. грн.

Зпа матеріалом пресслужби Полтавської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #підйомник #доступність
Оголошення
live comments feed...