• Головна
  • Для чого потрібні глушилки мобільного зв’язку
Новини компаній
20:25, 28 жовтня 2020 р.

Для чого потрібні глушилки мобільного зв’язку

Новини компаній

На сучасному етапі такі сфери як Інтернет та стільниковий зв'язок розвиваються дуже швидко і полегшують життя людей. Але, разом з тим, ніхто не дасть гарантію, що ваша особиста конфіденційна інформація не потрапить в чужі руки. Якщо ви не хочете, щоб ваші важливі дані та інформація потрапили до інших людей, то вам знадобиться глушилка стільникового зв’язку.

Якщо ви хочете купити глушилку для телефонів за хорошою ціною, то звертайтесь на сайт jammer.com.ua/glushilki-sotovuh-telefonov. Тут представлений великий вибір відповідного обладнання. Завдяки цьому кожен зможе знайти найбільш відповідний варіант й підібрати gsm глушилку.

Навіщо використовують глушилки для мобільних телефонів?

Якщо ви працюєте в сфері бізнесу або в ваші обов’язки входить вести важливі перемови, то часто може з’явитись ризик витоку інформації. Жодна людина не може дати гарантію, що приміщення в якому ви працюєте не прослуховується. Для попередження будь-яких проблем слід використовувати пригнічувачі сигналу.

Під час роботи портативні глушилки створюють так званий «білий» шум, який передається всією мережею. Таким чином здійснюється блокування всіх каналів для передачі інформації. На сьогодні існують як портативні глушилки, так і мережеві.

Як обрати глушилку для телефону?

Якщо ви хочете купити глушилку для телефону, то при виборі потрібно враховувати багато важливих факторів. Основними з них є такі:

  • Площа, на якій діє прилад. Це може бути відстань від двох до ста метрів. На цю якість, в першу чергу, впливає потужність.
  • Принцип дії пристрою. Вона буває спрямована і кругова, тобто прилад може функціонувати в певній зоні чи радіусі.
  • Виконання. Сучасна глушилка сигналу може бути портативною, стаціонарною і вуличною. Портативний прилад невеликого розміру і працює від батарейок, тож його можна носити в кишені. Стаціонарні глушилки призначені для приміщень. А вуличні – найпотужніші, їх встановлюють зовні для роботи на великій площі.

Якщо вам потрібні надійні й потужні глушилки зв’язку, ви хочете купити пригнічувачі сигналу то звертайтесь в інтернет-магазин Jammer.com.ua. В каталозі магазину присутня техніка для будь-яких випадків життя, яка надійно захистить вашу цінну інформацію.

Компанія співпрацює з відомими поставниками обладнання, завдяки чому впевнена в високій якості й надійності пристроїв. Тому на всю продукцію надається гарантія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
«Військові просять містян «спалити ялинку, якщо її поставлять»: активісти вийдуть на мітинг проти встановлення новорічної ялинки у центрі Полтави
«Тут було поховано чимало визначних постатей»: що знаходилося на місці «Сонячного парку ім. Євгенія Браха» задовго до його заснування
Посилення мобілізації: у Полтаві почали розносити повістки по будинках і квартирах
Зрадник з Полтави Ілля Кива знайдений мертвим у Москві - росзмі (оновлено)
Оголошення
live comments feed...