• Головна
  • Проти Удовіченка й «Рідного міста» розгорнуто брудну кампанію провокацій
18:00, 25 жовтня 2020 р.

Проти Удовіченка й «Рідного міста» розгорнуто брудну кампанію провокацій

Проти Удовіченка й «Рідного міста» розгорнуто брудну кампанію провокацій

У той час, як в Полтаві прямо зараз працює так звана виборча «сітка», організована одним з кандидатів на посаду міського голови, увагу громадськості відвертають різного роду провокаціями.

25-го жовтня полтавці отримали СМС-повідомлення, що закликали їх голосувати за нашого кандидата у мери і партію взагалі. Аналогічна «брудна історія» відбулася сьогодні вночі. Як повідомили нам представники Національної поліції в Полтавській області, вони виявили компрометуючі матеріали, спрямовані на дискредитацію нашої партії.

Ми розцінюємо ці факти як вияв нечесної конкурентної боротьби, що є логічним продовженням кампанії чорного піару, розпочатої проти нас ще до початку виборів. «Незалежні» ЗМІ, такі як «Полтавський вісник», телеканали «ІРТ-Полтава» та «Місто+», групи в соціальних мережах та месенджерах (такі як «Гречка й аптечка», «****ая Полтава») вже декілька місяців безупинно поливають брудом конкретно «Рідне місто» та лідера нашої команди Олександра Удовіченка. Останніми ж днями наші опоненти, передчуваючи крах своїх планів повернутися до влади, перейшли всі допустимі межі. Мова й про соціологію від нібито Ірини Бекешкіної, й про сьогоднішню СМС-розсилку, в якій було використане альфа-ім’я «Ridne misto», що не є власністю нашої команди і може бути використане будь-ким. Подібні підходи до конкурентної боротьби вважаємо огидними й недостойними впевнених у своїх силах людей.

Проти Удовіченка й «Рідного міста» розгорнуто брудну кампанію провокацій, фото-1Прес-служба партії «Рідне місто»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #дільниця #бюлетені
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві пропонують збудувати індустріальний парк, який забезпечить економічний та промисловий розвиток міста
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
Оголошення
live comments feed...