• Головна
  • Поліція відкрила шість кримінальних проваджень щодо порушень у день виборів
16:00, 25 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Поліція відкрила шість кримінальних проваджень щодо порушень у день виборів

Поліція відкрила шість кримінальних проваджень щодо порушень у день виборів

Про це йшлося під час брифінгу першого заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Ярового, Голови Національної поліції Ігоря Клименка та Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна щодо перебігу виборчого процесу та дій підрозділів МВС.

Перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий наголосив, що поліцейські мають негайно реагувати на будь-які порушення, пов’язанні з виборчим законодавством.

Перший заступник міністра внутрішніх справ зазначив, що несвоєчасно розпочали роботу 65 дільничних виборчих комісій. Станом на 10:00 були невідкритими 4 виборчі дільниці – у Донецькій, Івано-Франківській, Житомирській та Полтавській областях.

«У день виборів вже зареєстровано 383 заяви та повідомлення про порушення, складено два адміністративні протоколи, відкрито 6 кримінальних проваджень», – повідомив Сергій Яровий.

Здебільшого правопорушення стосуються порушення ведення агітації, обмежень щодо ведення передвиборчої агітації тощо.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко повідомив, що поліцейські взяли під охорону всі територіальні виборчі дільниці, приступили до служби без зауважень.

Ігор Клименко також звернувся з проханням до всіх громадян дотримуватися правил особистої безпеки.

«Просимо всіх громадян не забувати про особисту безпеку. Ці вибори проходять в період карантину, тому всі мають перебувати в місцях голосування, в місцях скупчення громадян у засобах індивідуального захисту. Просимо також повідомляти Нацполіцію по всі виявлені факти порушень виборчого законодавства. Поліція буде оперативно реагувати на них.

Читайте також, як проходять вибори у Полтаві

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліція. вибори #дільниці
Оголошення
live comments feed...