У «День тиші» поліція Полтавщини зареєструвала понад 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

У «День тиші» поліція Полтавщини зареєструвала понад 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства, Алла Широкова

24 жовтня, територіальні підрозділи поліції області отримали більше 20 повідомлень від громадян, спостерігачів та представників мас-медіа про ймовірні факти проведення передвиборної агітації в «День тиші». За результатами опрацювання кожної інформації, зареєстрованої органами поліції, будуть прийняті правові рішення.

За даними Ситуаційного центру поліції Полтавщини, у зареєстрованих повідомленнях переважно йшлося про розміщення зовнішньої реклами на білбордах та будовах, а також про поширення агітаційних матеріалів.

Факти, викладені в одній з таких заяв, вже отримали правову оцінку. Поліція Кременчука скала адміністративний матеріал за розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації, який визначено ст. 57 Виборчого кодексу України.

Довідково. За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації передбачена адміністративна відповідальність (ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і, відповідно, штраф: для громадян – від 1 700 до 3 400 гривень, для посадових осіб – від 3 400 до 5 100 гривень.

вибори поліція охорона
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі