• Головна
  • У «День тиші» поліція Полтавщини зареєструвала понад 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства
18:38, 24 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У «День тиші» поліція Полтавщини зареєструвала понад 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

У «День тиші» поліція Полтавщини зареєструвала понад 20 повідомлень про ймовірні порушення виборчого законодавства

24 жовтня, територіальні підрозділи поліції області отримали більше 20 повідомлень від громадян, спостерігачів та представників мас-медіа про ймовірні факти проведення передвиборної агітації в «День тиші». За результатами опрацювання кожної інформації, зареєстрованої органами поліції, будуть прийняті правові рішення.

За даними Ситуаційного центру поліції Полтавщини, у зареєстрованих повідомленнях переважно йшлося про розміщення зовнішньої реклами на білбордах та будовах, а також про поширення агітаційних матеріалів.

Факти, викладені в одній з таких заяв, вже отримали правову оцінку. Поліція Кременчука скала адміністративний матеріал за розповсюдження політичної реклами з часу припинення передвиборної агітації, який визначено ст. 57 Виборчого кодексу України.

Довідково. За порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації передбачена адміністративна відповідальність (ст. 212-10 Кодексу України про адміністративні правопорушення) і, відповідно, штраф: для громадян – від 1 700 до 3 400 гривень, для посадових осіб – від 3 400 до 5 100 гривень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #поліція #охорона
Оголошення
live comments feed...