• Головна
  • « Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення
12:00, 24 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення

У шалений вік передових технологій доводиться постійно чомусь вчитися. Ми вдосконалюємо свої професійні вміння та навички, штурмуємо суперсучасні програми та гаджети . Ходимо на тренінги, воркшопи та семінари на будь – який смак чи потребу. За бажанням вас вивчать нової мови, танцювати, співати, чи східним єдиноборствам. Майстрів, готових прийти нам на допомогу чимало. Полтавка Любов Лук’янчикова – людина яка здивувала мене неймовірно. Бо вона - тренер позитивного мислення . Як стати щасливим ми дізнавалися у інтерв’ю .

«НАШІ ЛЮДИ НЕ ЗВИКЛИ БУТИ ЩАСЛИВИМИ»

- Любове, отже ви тренер з позитивного мислення. Для мене це словосполучення звучить якось дуже оригінально. Я знаю тренерів з плавання ( вони вчать плавати), тренерів з йоги ( вдосконалюють тіло і дух). Все це вже звичні речі. А от тренера з позитивного мислення бачу вперше. Невже навчити цьому реально?

-Так, все це цілком реально, якщо почати розбиратися у темі. Я займаюся ресурсним мисленням . Якщо життя розібрати на часточки, воно складається з багатьох складових: у кожній зі складових є свої звички.Чому навчає тренер з йоги чи плавання? Звичкам. Він постійно займається з нами над тією чи іншою вправою. І ця вправа або входить у наше життя, або не входить.Якщо ж ми починаємо виконувати вправи, то з часом стаємо йогом чи пловцем.

Точно так само наше мислення спрацьовує. Якщо ми не звикли посміхатися, радіти світові, бути вдячними, кайфувати від найдрібніших речей – у нас всередині щось змінюється. Ось спробуйте посміхнутися вранці, прокинувшись. І настрій змінюється одразу. І от я намагаюся навчити людей цим правильним звичкам, яких нас не завжди вчили з дитинства.

Нас переважно вчили правилам гігієни – чистити зуби, умиватися, тримати в чистоті одяг і взуття. Вчили поведінці у суспільстві і дуже мало вчили бути щасливими.

Часто ми ставимо питання самій собі: чи щаслива я? Чи гарна? І коли ми , дивлячись на себе у дзеркало розправимо плечі, посміхнемося, в цей момент ми не скажемо – я не щаслива. Наш внутрішній стан напряму пов’язаний з фізіологією. А мисленням мало хто займається.

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення, фото-1

« Я СТАЛА ТРЕНЕРОМ З ПОЗИТИВУ ПІСЛЯ СКЛАДНОГО ПЕРІОДУ ЖИТТТЯ»

- Як ви почали займатися ресурсним мисленням і стали тренером позитиву?

-Я дуже вдячна своїй мамі. Є різні сім’ї.Одні ніжно вітають одне одного вранці, бажають гарного дня, інші ж сердито збираються на роботу, по – діловому і похапцем. Миу цих звичках зростаємо. І ось таким внутрішнім станом набираємося по вінця. Мені дуже пощастило. Моя мама – мегапозитивна людина. У дитинстві ми з нею вечорами гуляли з собакою. Іноді так не хотілося цього робити, особливо, коли погана погода! І тоді мама мені казала: « Любо, а ну давай поглянемо навкруги – розкажи, що гарного ти бачиш навколо? І це спрацьовувало. Я помічала гарне осіннє листя, краплі дощу, які кумедно падали на ніс, світло у вікнах. Настрій змінювався, я сама навіть не помічала як. Коли ми поверталися додому обоє були веселі і з гарним настроєм. Це при тому, що мама тяжко працювала – вона була кранівницею. При цьому всьому у неї вистачало душевних сил знаходити яскраві точки у житті.

Тепер я розумію, що моїй мамі теж це прививали з дитинства. Торік померла мамина мама, моя улюблена бабуся. Їй було 88 років. У кишені її жакета ми знайшли папірець . Там було написано «Я гарно почуваюся, я щаслива жінка, я маю добре здоров’я, я відчуваю себе легко». Тобто вона носила цей лист із собою і сама собі це постійно повторювала. Отож, це вже такий родинний звичай, який у нас передається з покоління у покоління.

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення, фото-2

Що найголовніше на шляху до щастя? Керувати своєю свідомістю.

А чому я почала я цим займатися? Був період у житті, коли довелося багато пережити. Я потрапила в аварію, отримала травми. І навіть тоді я казала – що це на краще. Оточуючі дивувалися: як я можу таке казати? Але я шукала  відповіді на питання: чому? Навіщо так сталося? Чому мене це навчило? Потім я стала помічати таку річ: коли друзі діляться зі мною чимось негативним , виходять після розмови вже веселішими, в них наче відкривається «друге дихання». І далі у житті сталася доленосна зустріч. Я познайомилася з дівчиною, яка просто випромінювала позитивну енергію. Вона сказала, що працює тренером зі щастя.  Пояснила, що є організація Володимира Довганя , і там готують інтелект – тренерів зі щасливого мислення. Я пройшла навчання і відтоді практикую.

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення, фото-3

Що найголовніше на шляху до щастя? Керувати своєю свідомістю. Протягом дня у нас в голові народжуються десятки тисяч думок, які потім перетворюються в слова. Вчинок народжує звичку, і згодом саме так ми творимо свою долю. У нас групові заняття. З чого складається тренування: я пояснюю суть нової  вправи,  і ми домовляємося виконувати це завдання з першого ж дня. Наступного дня  зустрічаємося,і кожен розповідає, як у нього вийшло виконати завдання, що відчула людина. Бувають дуже цікаві моменти і історії, як змінюється життя учасника. Десять днів триває наш курс, протягом якого ми втілюємо у життя десять нових звичок. Потім протягом місяця ми ще на зв’язку.  Не всі легко приходять до нас, іноді важко наважитися. Але важливо закріпити результат. У мене вже пройшло шість потоків, а нещодавно я провела благодійний семінар для охочих.

« Хочете бути щасливими? Це не складно. Треба лише захотіти!» - Любов Лук’янчикова, тренер позитивного мислення, фото-4

Спробуйте  зробити перші кроки до зміни життя.

Перше – посміхайтеся.

Посмішка зігріває все навколо нас. І всередині людей відгукується ця посмішка.

Друге – не загострюйте увагу на своїх недоліках, цінуйте ваші сильні сторони і акцентуйте на них увагу.

І будьте вдячними. Людям, Всесвіту, Богу!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренер #щастя #мислення
Оголошення
live comments feed...