• Головна
  • У Полтаві визначили три потенційні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу
21:00, 23 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У Полтаві визначили три потенційні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу

У Полтаві визначили три потенційні ділянки для будівництва сміттєпереробного заводу

У Полтавській облдержадміністрації щотижня проводять тематичні наради, виїзди на місця, засідання робочої групи щодо будівництва майбутнього підприємства переробної промисловості з утилізації та рециклювання органічних твердих побутових і промислових відходів на території Полтавщини. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Заступник голови ОДА Євген Греков провів нараду з питання виділення земельної ділянки під будівництво сміттєпереробного заводу в Полтавському районі. Проаналізували три потенційні ділянки, які неподалік від обласного центра. Їх уже оглядали під час робочих виїздів. На нараді обговорили технічні характеристики й вимоги, визначили плюси та мінуси кожної. Вирішили попередньо зосередитися на одній – території неподалік від Макухівського сміттєзвалища.

«Потрібно відразу враховувати всі підводні камені, проаналізувати, які питання можуть виникнути під час розробки й затвердження необхідної документації, – зазначила заступник директора Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства ОДА Ірина Особік. – За попередніми розрахунками, площа для розміщення такого підприємства – близько 6,5 гектара».

Євген Греков розповів, що територія неподалік від Макухівського сміттєзвалища найбільше відповідає необхідним вимогам. Крім того, не виникатиме питання з логістикою, адже можна використовувати той же маршрут, що й технологічний транспорт, який перевозить відходи на сміттєзвалище.

«Будівництво заводу на цій ділянці у перспективі дозволить переробити сміття, яке там зберігається, відновити екологічний стан довкілля на цій території. Це і створення нових робочих місць, зокрема для місцевого населення, – зазначив Євген Греков. – Робота з визначення потенційної території продовжується. Поки що узгоджуємо всі організаційні моменти, зокрема щодо замовника, фінансування розробки детального плану територій, необхідності проведення стратегічної екологічної оцінки».

Євген Греков розповів, що обов’язковою частиною роботи буде проведення консультацій з громадськістю, побажання і думки мешканців будуть враховані.

За підсумками наради відповідні доручення надані профільним структурним підрозділам облдержадміністрації. Чергове засідання робочої групи проведуть наступного тижня.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #сміття #завод #переробка #відходи
Оголошення
live comments feed...