• Головна
  • Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик?
Партнерський матеріал
16:30, 22 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик?

Партнерський матеріал
Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик?

Добігає завершення місцева виборча кампанія. І чим ближче до дня виборів, тим більше соціологічних досліджень пропонують нам, полтавцям, ті чи інші політичні штаби. Особливість кожного дослідження в тому, що перемагає саме той кандидат чи партія, які, власне,його й замовили. 

Як наслідок, полтавці перестали вірити політичній соціології. Не особливо довіряємо їй і ми, учасники виборчого процесу - кандидати до рад різних рівнів. Бо, спілкуючись, із полтавцями ми відчуваємо вагому підтримку, а замовна соціологія пише українським патріотам лише 1-2 відсотки.

Ми переконані, що полтавці заслуговують на об’єктивну інформація щодо суспільно-політичних настроїв мешканців Полтави, і тому долучилися до проведення незалежного соціологічного дослідження.

Ми заручилися допомогою фахівців та використали методологічні матеріали Центру соціальних досліджень імені Михайла Драгоманова, а польову роботу взяли на себе. Як наслідок, нами було опитано 800 полтавців (без сільських територій Великої Полтави) від 18 років і старші, шляхом особистого формалізованого інтерв`ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 16-20 жовтня 2020 року.

Результати нашої спільної роботи пропонуємо вашій увазі:

Юрій Бублик

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вибори #соціологія #кандидати #прогноз
Оголошення
live comments feed...