![](https://s.0532.ua/section/logo/upload/pers/11/logo.png?20240727)
Партнерський матеріал
16:30, 22 жовтня 2020 р.
Надійне джерело
Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик?
Партнерський матеріал
![Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик? Об’єктивна соціологія: тож Мамай чи Бублик?](/dist-assets/images/cap.jpg)
Добігає завершення місцева виборча кампанія. І чим ближче до дня виборів, тим більше соціологічних досліджень пропонують нам, полтавцям, ті чи інші політичні штаби. Особливість кожного дослідження в тому, що перемагає саме той кандидат чи партія, які, власне,його й замовили.
Як наслідок, полтавці перестали вірити політичній соціології. Не особливо довіряємо їй і ми, учасники виборчого процесу - кандидати до рад різних рівнів. Бо, спілкуючись, із полтавцями ми відчуваємо вагому підтримку, а замовна соціологія пише українським патріотам лише 1-2 відсотки.
Ми переконані, що полтавці заслуговують на об’єктивну інформація щодо суспільно-політичних настроїв мешканців Полтави, і тому долучилися до проведення незалежного соціологічного дослідження.
Ми заручилися допомогою фахівців та використали методологічні матеріали Центру соціальних досліджень імені Михайла Драгоманова, а польову роботу взяли на себе. Як наслідок, нами було опитано 800 полтавців (без сільських територій Великої Полтави) від 18 років і старші, шляхом особистого формалізованого інтерв`ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 3,5%. Терміни проведення: 16-20 жовтня 2020 року.
Результати нашої спільної роботи пропонуємо вашій увазі:
Юрій Бублик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
19:36, 25 липня
05:42, 19 липня
09:39, 15 липня
10:04, Сьогодні
05:43, 19 липня
7
live comments feed...