• Головна
  • «У роботі на місцевому рівні головне – це конструктив, а не політичні баталії» - лідери партії «Довіра»
Партнерський матеріал
20:00, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

«У роботі на місцевому рівні головне – це конструктив, а не політичні баталії» - лідери партії «Довіра»

Партнерський матеріал
«У роботі на місцевому рівні головне – це конструктив, а не політичні баталії» - лідери партії «Довіра»

До виборів – кілька днів. І від кожного з нас буде залежати, як житиме країна найближчі п’ять років. Сьогодні лідери партії «Довіра» Народний депутат Олег Кулініч та голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький провели прес - конференцію для місцевих ЗМІ, під час якої розповіли про свої плани та бачення майбутнього розвитку Полтавщини та країни в цілому.

« ГОЛОВНЕ ДОСЯГНЕННЯ - МИ ЗМОГЛИ ЗАЛУЧИТИ НАЙАВТОРИТЕТНІШИХ ЛЮДЕЙ У КОМАНДУ»
Розпочав прес - конференцію Олег Кулініч.
За його словами, команда «Довіри» - її найбільша цінність:
«Це депутати різних рад і різних скликань. У команді 24 діючих депутати Полтавської обласної ради. Наша виборча кампанія будувалася не на порожніх гаслах, а на тому, що вже нами зроблено і чим ми будемо займатися протягом наступної каденції. Наші головні меседжі - це конкретні справи, які ми хочемо втілити у життя. Це розвиток інфраструктурних проектів, розвиток промисловості і аграрного сектору , туризму. Вважаємо, тут є великий потенціал. Ми наголошуємо на тому, що ми партія громад, а розвиток місцевого самоврядування - наш пріоритет. Планів дуже багато і планів реалістичних, багато чого вдалося зробити за каденції діючих депутатів. Впевнені, що все у нас вийде втілити у життя, бо ми всі є патріотами Полтавщини»
«МИ ЙДЕМО НА ВИБОРИ НЕ З ПОПУЛІСТИЧНИМИ ГАСЛАМИ. ХОЧЕМО ПРОДОВЖУВАТИ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЮ»
Команда «Довіри» стане стабілізуючим ядром в міських радах Полтави і Кременчука. Так почав вій виступ голова обласної ради Олександр Біленький:
«До нашої політсили входять помірковані політики, які неодноразово підтвердили свій рівень і мають вагомі результати. Тому з цієї точки зору ми партія, яка має найбільш стабілізуючий ефект для виборців. Для нас надзвичайно важливі Полтава та Кременчук. Саме на ці міста акумулювалися видатки області. Про це мало хто говорить. Але на обласний бюджет можуть розраховувати й маленькі містечка чи села. Ми йдемо на вибори не з популістичними гаслами. Ми хочемо продовжувати децентралізацію у різних сферах - щоб фінансовий аспект розподілявся правильно. Вважаємо, що частка ренти, яка лишається на місцях, має бути збільшеною. А громади і область мають право на отримання коштів від продажу спецдозволів на користування надрами на своїй території. Ми хочемо змін до податкової системи. Щоб податки не на 100% не йшли до держави, а потім розподілялися до нас. А щодо Кременчука модель вільної економічної зони буде якраз найбільш ефективною, вона дасть підприємцям вагомий фінансовий ресурс, можливість розвиватися і інвестувати у своє виробництво. Держава є регулятором цих процесів, а влада на місцях повинна їм сприяти".
Також Олександр Біленький запевнив , що не боїться «чорнопіарних» технологів. (Нещодавно у ЗМІ з’явилося повідомлення, що за його будинком стежать)
« Я зустрічався з представниками поліції, вони провели певні оперативні дії, сказали, що триматимуть мене в курсі перебігу слідства» - сказав Олександр Біленький.
«ПРИОРИТЕТ НАСТУПНОГО РОКУ - РЕКОНСТУКЦІЯ ДОРІГ ТА МЕДИЦИНА»
Журналісти попрохали Олега Кулініча перерахувати об’єкти, якими він займатиметься у першу чергу. Нардеп відповів так:
« Дорога «Лубни – Миргород – Опішня» - я думаю, вона наступного року буде зроблена повністю. У планах почати реконструкцію дороги «Полтава – Суми». Я вже провів перемовини з керівником служби автомобільних доріг з цього приводу. Ще одна дорога – «Гадяч – Лохвиця» , вона теж у жахливому стані. У нас також дуже багато ідей щодо туризму. Наприклад, Решетилівка, Опішня – треба нарощувати потужності, які там є.
І головне – медицина. Про це можна багато говорити. Це і «реформа», яку так і не довели до логічного завершення, це і районні лікарні, які у «підвішеному стані». Тут треба терміново виправляти ситуацію. Ми будемо доносити своє бачення міністерству. Що стосується нашої обласної інфекційної лікарні – то там страшно уявити, у якому все стані. Заклад будувався майже сто років тому. Обов’язково треба лобіювати будівництво нової інфекційної лікарні у Полтаві».
Олег Кулініч та Олександр Біленький завершили захід на позитивній ноті.Лідери «Довіри» зазначили, що впевнені, що «Довіра» отримає перемогу на виборах до Полтавської обласної ради, та впевнено проходить в Полтавську та Кременчуцьку міські ради, де будуть створені потужні фракції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Довіра #вибори #програма #партія
Оголошення
live comments feed...