• Головна
  • Ремонтуємо розбиті дороги біля старої автостанції ►
Партнерський матеріал
18:00, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Ремонтуємо розбиті дороги біля старої автостанції ►

Партнерський матеріал
Ремонтуємо розбиті дороги біля старої автостанції ►

Чому в останнє десятиліття невелику частину полтавських доріг ремонтували часто, а 90% - ні разу? Тому, що в цій сфері не існувало жодної системи. Зараз проблему комплексно вирішує наша команда.

Після хаосу 2008-2018 років настав час системної роботи. З ініціативи члена команди «Рідне місто», заступника міського голови з питань ЖКГ Олексія Чепурка визначено першочергові об'єкти, де рух особливо насичений, а стан дорожнього покриття - особливо поганий. Спочатку вони, а потім і інші нарешті набудуть цивілізованого вигляду.

Один з прикладів.

Вулиці Коцюбинського й Крамського порівняно невеликі, але функціонально важливі. Це зона постійного руху автобусів, які курсують до старої автостанції і зі старої автостанції. Здавалося б, такі дороги мали б ремонтуватися в першу чергу. Але на них ніхто не звертав уваги.

Тож зараз ремонтуємо й Крамського, й Коцюбинського, розуміючи, що на них лягло ще більше навантаження після закриття автостанції біля ТРЦ «Київ». Крім асфальтування проїжджої частини облаштовуємо заїзди і з’їзди, майданчики під сміттєві контейнери, водовідведення, тактильну плитку.

Ремонт доріг - один з пріоритетів, який вимагає постійної роботи. Тільки за цілеспрямованого підходу в Полтаві можна навести порядок.

Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #ремонт #вулиці #зміни #підхід
ТОП новини
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
«Таких міст в Європі одиниці»: до Дня Полтави ми дізналися, який міський ярмарок переважав Сорочинський та чому місцевих масонів не чіпала навіть імперська влада
Оголошення
live comments feed...