• Головна
  • Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради
13:45, 21 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Із засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради

Сьогодні, 21 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради, яке провів секретар міської ради Олександр Шамота.

На порядку денному було затверджено 15 питань. Серед яких ті, що стосуються соціальної сфери, земельних ресурсів та земельного кадастру, економіки, комунального майна, житлово-комунальної сфери та діяльності виконавчого комітету.

Зокрема, прийняли рішення про виділення коштів за Програмою соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік; Про виділення коштів за Програмою надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2, 4; Про розподіл коштів з міського бюджету на відшкодування витрат за пільгове перевезення окремих категорій громадян у міському пасажирському транспорті загального користування за вересень 2020 року; Про відшкодування витрат із міського бюджету за пільговий проїзд у міському пасажирському транспорті-тролейбусі за вересень 2020 року.

Так, за Програмою «Турбота» матеріальну допомогу отримають мешканці містаза особистими зверненнями відповідно до Положення про порядок надання матеріальної допомоги на загальну суму 1203000,00 (один мільйон двісті три тисячі) гривень; дев’ять учасників бойових дій, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, та брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення – мешканці міста Полтава, за зверненнями, по 1000,00 (одна тисяча) гривень кожному, на загальну суму 9000,00 (дев’ять тисяч) гривень; також одноразову матеріальну допомогу виплатять одному з батьків (опікунів або піклувальників) дітей – мешканцям міста Полтава, за зверненнями, по 25000,00 (двадцять п’ять тисяч) гривень кожному, на загальну суму 100000,00 (сто тисяч) гривень.

За «Турботою» матеріальну допомогу виплатятьтрьом родинам, в яких померли учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС І та ІІ категорії, по 3000,00 (три тисячі) гривень кожній родині, за зверненнями, на загальну суму 9000,00 (дев’ять тисяч) гривень; особам для реабілітації дітей за зверненнями – мешканцям міста Полтава на загальну суму 20770,00 (двадцять тисяч сімсот сімдесят) гривень.

Також цього дня на засіданні прийняли рішення про виплату одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканці квартири житлового будинку по вул. Деповській, 4, відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги для встановлення індивідуального опалення мешканцям квартир житлових будинків по вул. Деповській, 2, 4 у сумі 15000,00 (п’ятнадцять тисяч) гривень.

За рішення виконкому відшкодують витрати КП «Полтаваелектроавтотранс» у сумі 258150,00 (двісті п’ятдесят вісім тисяч сто п’ятдесят) гривень відповідно до розрахунків на забезпечення пільгового проїзду в міському пасажирському транспорті – тролейбусі учнів закладів загальної середньої освіти усіх типів (комунальної та приватної форм власності) м. Полтава до місця навчання і додому за вересень 2020 року.

Також відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради між транспортними підприємствами розподілять кошти з міського бюджету в сумі 186105,00 (сто вісімдесят шість тисяч сто п’ять) гривень відповідно до розрахунку розподілу фінансування за пільгове перевезення окремих категорій громадян у вересні 2020 року відповідно до Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава «Турбота» на 2020 рік.

Крім цього, члени виконкому ухвалили рішення про встановлення тарифів на теплову енергію, послугу з постачання теплової енергії ТОВ «ОКТАН», ТОВ «ОКТАН ТЕРМО», ТОВ «САНЕК».

Серед іншого, також затвердили акт, складений на засіданні комісії 08 жовтня 2020 року, з визначення та відшкодування збитків, заподіяних територіальній громаді ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ „ЗАВОД ЕЛЕКТРОД”, внаслідок порушення земельного законодавства при користуванні земельною ділянкою на вул. Зіньківська, 55; детальний план території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою; протокол від 20.10.2020 № Пр/01-05/04-07 засідання громадськоїкомісіїз житлових питань при Виконавчому комітеті Полтавської міськоїради тощо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #міська рада #виконком #рішення
Оголошення
live comments feed...