• Головна
  • Безпечні та зручні способи переказу грошей з-за кордону
Новини компаній
11:00, 29 жовтня 2020 р.

Безпечні та зручні способи переказу грошей з-за кордону

Новини компаній
Безпечні та зручні способи переказу грошей з-за кордону

Ефективне використання сучасних платіжних систем дозволяє максимально швидко і безпечно переказувати гроші в Україну. Функціональні інтернет сервіси особливо підходять для заробітчан, які піклуються про своїх рідних і близьких. Вибір відповідного способу здійснюється з урахуванням розмірів комісій, можливості переведення на карту українського банку, конвертації валюти та інших важливих чинників. Незалежно від використовуваного варіанта, послуга допомагає значно економити час і зусилля, витрачені на відправлення міжнародних грошових переказів.

Надійні та безпечні грошові перекази з використанням Вестерн Юніон

Одним з найбільш надійних способів вважається переказ за допомогою популярної системи Western Union. До відмінних переваг даного варіанту відносяться:
• зручне відправлення грошей в режимі онлайн;
• можливість отримання готівки у валюті;
• високий рівень безпеки системи із забезпеченням повного збереження конфіденційних даних.
При цьому середній розмір комісії за переказ складає 4%, що може бути вище в порівнянні з іншими платіжними системами. Також встановлюються ліміти по сумах.

Істотним недоліком вважається відсутність можливості переказу коштів на українську карту. Крім того, не можна відкрити рахунок в онлайн режимі. У процесі переказу на карту немає автоматичного обміну валюти в гривню.

Детальну інформацію про систему можна отримати на сайті.

Максимально вигідний спосіб відправлення грошових сум

Багато хто віддає перевагу користуванню гаманцем elegro, оскільки грошові перекази відрізняються мінімальними комісіями (1%), відсутністю лімітів по сумі та можливістю автоматичного обміну валюти в гривню при переказі на банківську карту. Відправник може відкрити рахунок онлайн, вигідні перекази відправляються за найкоротший час. При цьому можливе отримання готівки у валюті.


     Використання elegro дозволяє:
     1. Реєструватися і відкривати рахунок без необхідності відвідувати відділення;
     2. Проводити верифікацію онлайн з відправленням грошей навіть з місця роботи;
     3. Відправляти готівку у валюті, що вигідно відрізняє elegro від інших варіантів;
     4. Переказувати кошти на електронні гаманці QIWI, Webmoney та Yandex.
При переході на сайт https://ukraine.elegro.eu/ можна більш детально ознайомитися з перевагами сервісу і зробити грошовий переказ максимально вигідним і зручним.

Особливості сучасного банківського переказу

Ті, хто планують користуватися надійним банківським переказом, стикаються з обмеженими можливостями відправлення особистих фінансових коштів. Перекази на українські карти не виробляються, валюта автоматично не конвертується в гривню. Також не надається можливість відкриття рахунку онлайн. Розмір середньої комісії за переказ складає 35 EUR.
Перевагами банківського переказу вважаються відсутність лімітів по сумі, отримання валюти готівкою і відправлення грошових коштів дистанційним способом.

Переваги використання сервісу PayUkraine

Як оптимальний онлайн інструмент для віддаленого грошового переказу багато хто вибирає PayUkraine. Дана система відкриває такі можливості:
     • відправлення будь-яких сум без установки лімітів;
     • переказ на українські карти;
     • автоматичну конвертацію валюти в гривню;
     • відкриття особистого рахунку в режимі онлайн.
Середня комісія за переказ - 2%. При використанні системи неможливо отримати валюту готівкою. Дізнатися всі подробиці про роботу сервісу можна за допомогою сайту https://payukraine.com/ru/, на якому перераховані всі умови.

При визначенні способу відправлення грошей в Україну важливо брати до уваги швидкість проведення транзакцій, режим роботи інтернет сервісу і якість наданої технічної підтримки.

Такі унікальні системи, як elegro гаманець, стабільно працюють в будь-який час доби, кваліфіковані фахівці постійно вдосконалюють функціональні можливості онлайн ресурсів. Використовуючи надійні онлайн інструменти, відправники та одержувачі користуються вигідними пропозиціями відомих операторів міжнародних грошових переказів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...