• Головна
  • Ще одне аварійне перехрестя стає безпечним ► Команда Удовіченка
Партнерський матеріал
12:00, 20 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Ще одне аварійне перехрестя стає безпечним ► Команда Удовіченка

Партнерський матеріал
Ще одне аварійне перехрестя стає безпечним ► Команда Удовіченка

Чекати по півгодини в пробках чи бути збитим на переході? Альтернатива, якщо чесно, не найкраща. Проте саме так було на багатьох дорогах Полтави в останнє десятиліття. Але про те, щоб відвести від людей реальну загрозу ніхто не думав.

Протягом 2008-2018 років у Полтаві існувало чимало аварійних перехресть. Безпечними для людей вони почали ставати тільки тоді, коли за справу взялася наша команда. Зокрема, сучасний світлофор нещодавно з’явився на перетині вулиць Петлюри й Зигіна.

Ще одне проблемне перехрестя – Сакко, Миру й Річкової. Тут завжди великий потік транспорту, адже тролейбуси й автобуси постійно курсують до Південного вокзалу й з Південного вокзалу. Тому пробки стали там не винятком, а правилом. Траплялися й аварії. Відповідно, потік звернень від мешканців був таким же нескінченним, як і транспортний.

Ще одне аварійне перехрестя стає безпечним ► Команда Удовіченка, фото-1

Але реакції не було, доки встановленням світлофора не зайнялися члени команди «Рідне місто» Світлана Харенко, Алла Копил, Сергій Андрущенко. Роботи йшли непросто, адже вулицю Сакко перетинає залізниця, а в зоні переїзду нічого подібного встановлювати не можна. Тож довелося шукати оптимальне місце. І його таки знайшли, дотримуючись усіх відповідних норм.

Ще одне аварійне перехрестя стає безпечним ► Команда Удовіченка, фото-2

Подібно до першого випадку, і цього разу не просто встановили світлофор, а облаштовують все перехрестя в комплексі, підсвітивши й поставивши турнікет. Світлофор також враховуватиме потреби людей з вадами зору.

Зробити пересування полтавців безпечним? Це абсолютно можливо, якщо діяти системно.

Команда Олександра Удовіченка діє.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Удовіченко #Полтава #вибори #Рідне місто
Оголошення
live comments feed...