• Головна
  • Полтавська "Ворскла" на виїзді обіграла "Олімпік"
15:52, 18 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Полтавська "Ворскла" на виїзді обіграла "Олімпік"

Полтавська "Ворскла" на виїзді обіграла "Олімпік"

18-го жовтня полтавська «Ворскла» у рамках чемпіонату України на виїзді зустрічалася із донецьким «Олімпіком». Матч відбувався у Києві, на стадіоні імені Лобановського. Полтавська команда вийшла на матч у наступному складі: Різник – Сапай, Ндіайє, Чеснаков, Якубу – Васін, Пуцлін, Пердита, Семілєт – Степанюк – Кулач.

Нагадаємо, через підтверджений тест на коронавірус до Києва не зміг приїхати головний тренер «Ворскли» Юрій Максимов. Тому під час матчу командою керував тренер воротарів Сергій Долганський.

Перший тайм не приніс забитих голів, а у другій половині гри на 70-ій хвилині єдиний і переможний гол забив нападник "Ворскли" Владислав Кулач - 0:1!

Після цієї перемоги "Ворскла" набрала 14 очок у чемпіонаті і продовжує ділити першу сходинку турнірної таблиці із київським "Динамо".

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#футбол #Ворскла #Полтава #Олімпік #перемога #чемпіонат
Останні новини
ТОП новини
На Полтавщині п’ять військовослужбовців отримали від держави 1,3 мільйона гривень на розвиток власної справи
Катерина Ямщикова пояснила, чому у Полтаві призупинили реорганізацію медичних закладів (ВІДЕО)
У Полтаві пропонують збудувати індустріальний парк, який забезпечить економічний та промисловий розвиток міста
У Полтаві на «Хитрому» ринку картоплю, кавуни та зелень продають від 5 гривень, а яблука та груші обійдуться в 10 грн за кіло
Оголошення
live comments feed...