• Головна
  • У другий тур виходять Олександр Удовіченко та Олександр Мамай
Партнерський матеріал
12:46, 16 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

У другий тур виходять Олександр Удовіченко та Олександр Мамай

Партнерський матеріал
У другий тур виходять Олександр Удовіченко та Олександр Мамай

Зараз усі думки полтавців крутяться навколо головної теми – хто ж стане мером? Чи зможе Мамай повернутися в крісло, з якого його попросили? Соціологи сходяться на думці, що шанси екс-мера значно нижчі, ніж були ще три місяці тому.

Це засвідчують і останні дослідження, здійснені 10-13 жовтня в Полтаві Київським центром політичних досліджень.

В опитуванні брали участь мешканці міста та селищ, що увійдуть до складу майбутньої Полтавської ОТГ віком від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтюта територією проживання. Вибіркова сукупність: 1400 респондентів. Метод опитування: особисте поквартирне інтерв’ю. Похибка репрезентативності дослідження не більше 2,3%.

Якби вибори на посаду міського голови відбувалися наступної неділі, за кого з цих кандидатів Ви б проголосували?

У другий тур виходять Олександр Удовіченко та Олександр Мамай, фото-1

Як пояснює представниця Центру Ірина Гармаш, «більшість полтавців уже визначилися зі своїми симпатіями. Лідерство саме цих двох кандидатів простежувалося протягом усієї передвиборчої кампанії, причому, рейтинги Удовіченка демонстрували впевнену динаміку зростання.

У другий тур виходять Олександр Удовіченко та Олександр Мамай, фото-2

Очевидно, видовищні форми агітації Мамая, спрямовані на якнайширші маси та беззаперечна особиста харизма поступилися перед змістовністю його візаві. Пристойний, як на новачка, результат показав Сергій Іващенко, але він і всі кандидати «після нього» не зуміли здійснити якісного прориву, щоб змінити загальну картину уподобань полтавців.

Прогнозувати результат другого туру наразі складно. Все залежатиме від того, до кого з двох лідерів «перетечуть» голоси, віддані в першому турі за інших кандидатів та голоси тих, хто досі не визначився зі своєю позицією. Якщо врахувати значний антирейтинг Мамая, який показують абсолютно всі соціологічні дослідження, то цілком допустиме голосування багатьох виборців за принципом «тільки б не Мамай».

Інформація надана Київським центром політичних досліджень

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #вибори #міський голова #Удовіченко Олександр #Мамай Олександр
Оголошення
live comments feed...