• Головна
  • Полтавці обговорили Проєкт детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою
18:30, 16 жовтня 2020 р.

Полтавці обговорили Проєкт детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою

Полтавці обговорили Проєкт детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою

Рішенням тридцятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 28.02.2020 «Про розроблення детальних планів територій» вирішено розробити та визначити Управлінню капітального будівництва Полтавського міськвиконкому замовником на розроблення детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою, з правом залучення інвесторів.

Рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради від 05.08.2020 №222 вирішено провести громадські обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту детального плану території, обмеженої вулицями Половки, Великотирновською, Львівською, Рябушанською та Польовою.

Повідомлення про початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проєкті детального плану території було розміщено на офіційному сайті Полтавської міської ради та виконавчого комітету, опубліковано 12.08.2020 в газеті «Вечірня Полтава».

27.08.2020 о 10:00 в приміщенні зали на другому поверсі центрального автовокзалу м.Полтава (Полтава АС-1) за адресою: вул. Великотирновська,7 проведено презентацію та громадські обговорення проєкту детального плану території.

Письмові пропозиції до зазначеного проєкту містобудівної документації у період з 12.08.2020 до 11.09.2020 не надходили.

Проєктом пропонується розміщення 10-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку (216 квартир) з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та паркінгом (70 машиномісць).

Читайте також: Архітектори та громадськість обговорили проєкт Генерального плану Полтави

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт #план #район
Оголошення
live comments feed...