• Головна
  • Клітка для папуги - яку придбати та де поставити?
Новини компаній
12:27, 15 жовтня 2020 р.

Клітка для папуги - яку придбати та де поставити?

Новини компаній

Коли ви вирішили придбати папугу, ви повинні забезпечити йому умови для належного існування. Важливим аспектом у цьому плані є вибір правильної клітки для вашого вихованця. Вона має виконувати багато важливих функцій, оскільки комфорт та здоров’я птиці залежать від оснащення, розміру, форми та якості клітки. Ви маєте багато можливостей на ринку, але вибрати найкращу клітку для вашого папуги ви можете на сайті murchyk.com.ua. Сьогодні ви дізнаєтеся, як повинна виглядати гарна клітка для папуги і що слід враховувати при виборі.

Види кліток для папуг завдяки матеріалу

Клітки, призначені для папуг, можуть бути різного розміру, форми та кольору. Виробники піклуються про те, щоб врахувати дедалі витонченішими пропозиціями в цій галузі. Однак багато людей впевнені, що класичні рішення є найкращими. Розглядаючи клітку для папуги, ви можете звернути увагу на наступні рішення.

Металеві клітки

Цей варіант найбільш часто вибирається для папуги. Такий тип клітки доступний у різних кольорах та розмірах. Більш того, вони можуть мати оцинковані або пофарбовані металеві прутки. Перші з них менш помітні, тому ваш вихованець буде виглядати краще. У цьому відношенні слід зазначити, що метал реагує з кислотами, які включають фрукти, і тому вони не повинні бути притиснутими між брусками клітки. Друге рішення трохи менш вигідне з точки зору зовнішнього вигляду. Така клітка швидко пошкоджується, оскільки папуги мають схильність дряпати та клювати фарбу. Більше того, це може їм нашкодити.

Дерев’яні клітки

Слід підкреслити, що такі клітки дуже приємні. Більше того, це рішення буде краще працювати для великих видів птахів. Багато людей вибирають їх через естетику, адже це їх головна перевага. Вони можуть мати безліч детальних канавок, які дуже благотворно вплинуть на місцевість вашого птаха.

Види клітки для папуг за формою

Беручи до уваги форму клітки, ви можете вибрати один з наступних варіантів:

  • клітки простої форми - простір використовується оптимально, птах може вільно в ній пересуватисята та літати. Це можливо, оскільки в цьому випадку немає кривих звужень чи інших труднощів.
  • клітки, що відрізняються оригінальною формою - якщо ви хочете встановити клітку на видному місці, особливу увагу слід приділити естетичним питанням рішення.
  • круглі або циліндричні клітини - не рекомендується, особливо через їх невеликі розміри. Найчастіше вони дуже компактні, а відсутність прямих стін унеможливлює підвішування окремих предметів обладнання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...