У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону, Володимир Паршевлюк

10-го жовтня у Полтаві неподалік Свято-Успенського собору збираються сотні мотоциклістів.

У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-1 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-2 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-3 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-4 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-5 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-6 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-7 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-8 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-9 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-10 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-11 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-12 У Полтаві сотні байкерів приїхали на закриття мотосезону (ФОТОРЕПОРТАЖ), фото-13

- Сьогодні у нас традиційне сумне свято із веселими обличчями - закриття мотосезону. Сюди приїздять полтавські байкери, із районів, навіть із Кременчука. У самій Полтаві більше тисячі байкерів точно, - розповідає Сергій Старостенко, один із організаторів байкерського фестивалю "КолоСАЛЬНИЙ мотофест".

Цього року фестиваль не провели через незрозумілу ситуацію із запровадженням карантинних обмежень, але у наступному організатори обіцяють відновити його проведення.

Мотоциклісти паркують своїх двоколісних (а хто - і чотириколісних) і активно спілкуються, обіймаються зі старими друзями, роздивляються цікаві моделі байків та розповідають одне одному цікаві дорожні історії. Ми зняли для вас трохи стріму, щоб передати атмосферу.

Варто зазначити, що серед байкерів вже традиційно було чимало дівчат - як у якості пасажирів, так і за кермом мотоциклів. Ну а що вже говорити про моделі байків - тут їх було на різний смак. І радянські, і японські, і китайські, і - зрештою, дивіться самі, ми зробили для вас чимало фото. Всі, що не увійдуть у публікацію, потраплять до нашого "Фотозвіту".

Після годинної "тусовки" біля собору байкери вишикувалися у організовану колону і у супроводі поліції проїхали вулицями Полтави. А ми, знову ж таки, зняли для вас фрагмент проїзду на фото та відео.

Полтава байкери мотоцикли закриття мотосезон фото відео репортаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі