На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО)

На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі, Оксана Солопко

Сьогодні у селі Горбатівка Диканського району проходить кубок Полтавської області з ловлі хижої риби спінінгом з берега “Золота осінь”. Організатор змагань – Полтавська організація риболовного спорту.

У змаганнях беруть участь 22 команди з різних міст України. Загалом - 66 учасників.

На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-1

За словами головного секретаря змагань Андрія Бабунова, учасники ловитимуть щук, окунів, судаків та сомів. Компетентне журі буде зважувати улов та обирати команду переможця. Після цього усю рибу випустять назад у водойми.

Змагання проходять у три тури та тривають три дні.

На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-2 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-3 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-4 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-5 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-6 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-7 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-8 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-9 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-10 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-11 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-12 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-13 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-14 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-15 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-16 На Полтавщині тривають змагання зі спортивної риболовлі (ФОТО), фото-17

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтавщина кубок риболовля змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі