Полтавцям розповіли про найкращі локації для осінніх фотосесій

Полтавцям розповіли про найкращі локації для осінніх фотосесій , Оксана Солопко

Осінь балує нас різноманітними місцями для зйомки: від збору врожаю, жовто-бордового листя, до моменту переходу в зиму, коли дерева оголюються, але коричневі відтінки ще оточують нас.

Для фотосесії краще підібрати одяг тих кольорів, які зустрічаються в цей час в природі - коричневий, жовтий, зелений, бордовий, помаранчевий, так само можна зіграти на контрасті і одягнутися в червоний.

На початку осені місцями для зйомки можуть стати - яблучний сад, де можна відобразити збір яблук, особливо барвисто виходять фотографії з червоними яблуками.

Берег річки, галявина в оточенні дерев, з собою можна взяти гарбуза, теплий плед і термос - вийде відмінний фотопікнік. 

Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір

Ближче до середині жовтня листя поступово набуває різноманітні відтінки. До попередніми місцями зйомки додаються міські парки, будь-яка міська вулиця з яскравими деревами. У нас в Полтаві - це Сонячний і Петровський парки, Березовий сквер, Парк перемоги, Пушкарівські ставки, Дендопарк та ін.

Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір

Якщо ваш малюк народився в цей прекрасний період - ми можемо це обіграти в фотосесії новонародженого, а через рік зробити фото порівняння і подивитися як швидко дітки змінюються за перший рік життя. 

Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір Фотосесія від Юлії Кушнір

Глибокої осені - дерева оголюються, але навколо ще є колоски, коричневі стовбури дерев і можна зробити фотосесію з багаттям, чаєм і зефіром. З парасолькою прогулюючись під дощем.

Готуючись до фотосесії потрібно розібратися заради чого ви її робите:

- пару чуттєвих портретів на аватарку;

- більше живих фото;

- потрібно різні образи;

- або необхідні різні локації з одним образом;

- потрібно різні образи в різних локаціях для особистого блогу;

- більше фото дитини і кілька разом;

- більше сімейних кадрів.

Коли ви точно знаєте чого хочете - то це і отримаєте. Всі задоволені - фотограф розуміє, що і як знімати, ви отримуєте бажаний результат. (Можна звертатися, коли ще немає точної концепції і разом з фотографом ниточка за ниточкою ви знаходите концепцію вашої фотосесії).

Для фотосесії можна звертатися до Юлії Кушнір 

Юлія Кушнір
Юлія Кушнір

Сторінка в Інстаграм - https://www.instagram.com/kushnir.yuliya/

Телефони: +380678686291, +380990017509

Офіційний сайт - http://www.yuliakushnir.com.ua/

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава осінь фотосесії локації фотограф поради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі