• Головна
  • На Полтавщині родинні місця Кочубеїв прибиратиме техніка ВК «ВІВА»
12:30, 8 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

На Полтавщині родинні місця Кочубеїв прибиратиме техніка ВК «ВІВА»

На Полтавщині родинні місця Кочубеїв прибиратиме техніка ВК «ВІВА»

На початку жовтня виробнича компанія «ВІВА» передала комунальному підприємству «Диканський комбінат комунальних підприємств» новий сміттєвоз. Придбана техніка буде використовуватися для підтримки належної чистоти у родинних місцях видатних Кочубеїв.

На Полтавщині родинні місця Кочубеїв прибиратиме техніка ВК «ВІВА», фото-1

Новий сміттєвоз заднього завантаження об’ємом 16 м3 придбали на державному торгівельному майданчику «Prozorro» та завдяки цьому зекономили для місцевого бюджету значні кошти. Заощаджене фінансування керівництво комунального підприємства спрямує на потреби більш ніж восьмитисячної громади. Ще більш посилюють економічний ефект від вдалого придбання техніки найкоротші терміни її виготовлення, постачання та запуску у експлуатацію.

Переможець конкурсу – виробнича компанія «ВІВА» із Кременчука – має досконалу конструкцію сміттєзбирального обладнання, розроблену за участю європейських партнерів. Компанія виготовляє комунальне обладнання із 1999 року і вже має добре впізнавані кольори. Вони надзвичайно добре поєднуються із кольорами самобутньої Диканьки, яка вперше згадується у літописах у 1658 році.

Кременчуцький виробник ТОВ «ВК» має повний технологічний цикл виготовлення та пропонує різноманітну сучасну техніку для потреб комунальних господарств, які потребують її термінової заміни та поповнення.

На Полтавщині родинні місця Кочубеїв прибиратиме техніка ВК «ВІВА», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтавщина #техніка #комунальники #придбання #Кочубеї #Диканька
Оголошення
live comments feed...