• Головна
  • Олександр Удовіченко пропонує полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем
Партнерський матеріал
09:50, 7 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Олександр Удовіченко пропонує полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем

Партнерський матеріал
Олександр Удовіченко

Олександр Удовіченко

Кандидат на міського голову Полтави, лідер партії «Рідне місто» продовжує зустрічі з мешканцями різних мікрорайонів.

За останні дні Олександр Удовіченко побував на Леваді, Половках і в центральній частині Полтави. Додатково для користувачів соціальної мережі Facebook він провів прямий ефір. Як і раніше, полтавців цікавила не популістська тріскотня, а практичні рішення питань житлово-комунального напрямку.

- Спілкуючись із людьми, вкотре переконуюся в правильно обраному нашою командою підході до роботи, - зазначає Удовіченко. – Ми не роздаємо ні гречки з цукром, ні барвистих обіцянок, а пропонуємо полтавцям реалістичне вирішення багатолітніх проблем. Для цього потрібно оновити систему управління містом, щоб кошти з міського бюджету йшли безпосередньо в мікрорайони. Люди давно цього чекали, але просто не знали, що таке можливе, бо ніхто й ніколи не ризикнув «відділити» гроші від чиновників. Вперше це робимо ми, обґрунтовуючи можливість і потрібність подібного кроку економічно.

Водночас Олександр Удовіченко застерігає:

- Зараз Полтава має єдиний шанс зупинити стрімке падіння в прірву безгосподарності. Або контр-популістський підхід і відродження міста протягом наступних 5 років, або до годівниць знову повернуться ті, хто в минулому так жахливо занедбав Полтаву.

Зустрічі Олександра Удовіченка з полтавцями тривають.

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #Удовіченко #Рідне місто #вибори
live comments feed...