У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва (ФОТО, ВІДЕО)

У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва, Володимир Паршевлюк

У селищі Розсошенці неподалік від зупинки «Геологічна» знаходиться старий дуб, вік якого понад 300 років. У Щербанівській ОТГ, до якої належать Розсошенці, вирішили не спилювати старе дерево, а перетворити його на цікаву для туристів памятку. Прикрасити дуб різьбленими малюнками погодився місцевий художник Андрій Мірошниченко. Він запропонував на вибір кілька ескізів, із яких мешканці громади на сторінці Щербанівської ОТГ у "Фейсбук" обрали найкращий.

Після обрання остаточного варіанту майстер приступив до роботи, яка триває вже понад три місяці. На старому дубові вже зявилися родина – із батьком, матір'ю та дитиною, пастушок, який пасе гусей, кобзар, кінь, птахи, соняхи та ще чимало цікавого.

У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Розсошенцях трьохсотлітній дуб перетворили на витвір мистецтва  (ФОТО, ВІДЕО), фото-8

Нагадаємо, раніше у Полтавському районі поліцейські виявили чоловіків, які без дозволу зрубали дуб діаметром півтора метри.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Розсошенці дуб різьблення майстер малюнки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі