• Головна
  • Шамота звинуватив Шмигаля в деструктивній «карантинній» політиці
Партнерський матеріал
15:00, 6 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Шамота звинуватив Шмигаля в деструктивній «карантинній» політиці

Партнерський матеріал
Шамота звинуватив Шмигаля в деструктивній «карантинній» політиці

Полтавський очільник Олександр Шамота продовжує опиратись переведенню міста в помаранчеву зону. Говорить, що карантинні обмеження негативно впливають як на місцевий бізнес, так і на економіку міста в цілому. Керівник міста звинуватив прем’єр міністра в розбазарюванні карантинного спецфонду та у відмові сприяти муніципалітетам у компенсаціях людям, які постраждали від карантину.

В.о. міського голови Олександр Шамота записав звернення до народних депутатів від Полтави з вимогою зареєструвати проект змін до закону України про Бюджет-2020. Цим законопроектом він пропонує зупинити вилучення до державного бюджету із міських, адже, переконує, міста повинні мати змогу виплачувати компенсації людям, які втратили роботу через карантинні обмеження.

«Я звертався з цією ініціативою на апаратній нараді до прем’єр-міністра Шмигаля. У відповідь отримав відмову з досить цинічною заявою, мовляв платили і будете платити. Я нагадаю, що в результаті карантинних обмежень у нас ціла низка підприємців не змогла оговтатись і закрили свої бізнеси, тисячі людей залишились без роботи, а бюджетна діра міста – понад 74 млн грн, — зазначив Шамота. — При цьому кабмін бездарно розбазарив 2 млрд грн з коронавірусного фонду на будівництво доріг, зарплати, премії і піар чиновників. Полтава, наприклад, не отримала з держбюджету ні копійки фінансування на боротьбу з COVID-19».

Олександр Шамота також наголосив, що урядовці вже готують проект постанови про переведення Полтави у червону зону, а це означає повернення до жорсткого карантину з закриттям більшості громадських, освітніх, спортивних закладів та закладів сфери обслуговування. «Наша гаряча лінія юридичної допомоги підприємцям, на яких склали протоколи продовжує працювати, і згідно з роз'ясненнями Конституційного та адміністративного судів ми допоможемо кожному оскаржити усі складені протоколи», - наголосив Шамота.

Пресслужба Олександра Шамоти

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #місто #карантин #Шамота Олександр #Шмигаль Денис #обмеження #помаранчева зона
Оголошення
live comments feed...