• Головна
  • Олександр Удовіченко: «У Полтаві - вибори очільника міста, а не артистів розважального жанру»
Партнерський матеріал
10:00, 6 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Олександр Удовіченко: «У Полтаві - вибори очільника міста, а не артистів розважального жанру»

Партнерський матеріал
Олександр Удовіченко: «У Полтаві - вибори очільника міста, а не артистів розважального жанру»

- Реалії цьогорічних виборчих перегонів – задобрювання людей різноманітними розважальними заходами та роздаванням пайків, - говорить Олександр Удовіченко. – Сумно спостерігати, як замість боротьби ідей та стратегій з відродження міста кандидати змагаються за звання кращого ведучого. Мамай і Матковський влаштовують концерти, Шамота – вимірює тиск та знову ж таки організовує концерти, Іващенко – влаштовує лялькові театральні вистави і запускає повітряну кулю. Я нічого не маю проти хорошого настрою. Але хочу нагадати – зараз Полтава обирає міського голову, тобто, людину, яка наступні 5 років займатиметься дорогами, освітленням, транспортом, школами та лікарнями. Це завгосп, а не артист розважального жанру. Не дай Бог, у вашому будинку прорве трубу, ви по коліна у воді кричатимете про допомогу, а мер співатиме вам у трубку пісні і після цього запропонує морозива чи солодкої вати. Ні, справа дуже серйозна, і легковажити тут не можна.

І сам Олександр Удовіченко, й очолювана ним партія «Рідне місто» подібних шоу не влаштовують принципово. Вони працюють над конкретними проблемами та успішно їх вирішують.

- Я розумію, що провести концерт набагато легше, ніж освітлити величезний мікрорайон Огнівку, придбати нові сміттєвози, автобуси чи тролейбуси. Але якщо всі тільки й робитимуть, що співатимуть і фотографуватимуться з дітками, то ці ж самі дітки калічитимуться на вбитих ігрових майданчиках, боятимуться ходити неосвітленими за десятиліття вулицями, голодуватимуть без обідів у школах. Не забувайте: концерт проходить лише раз, а що потім – протягом п’яти років?

Денис Компанієць

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рідне місто #Полтава #вибори #Удовіченко Олександр
Оголошення
live comments feed...