На Полтавщині поліція зафіксувала порушення виборчого законодавства

Порушення виборчого законодавства на Полтавщині, Оксана Солопко
Порушення виборчого законодавства на Полтавщині

Від початку передвиборчої кампанії, яка стартувала в України 5 вересня, до поліції Полтавщини надійшло 83 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Полтавської області.

« - Станом на 2 жовтня за фактами повідомлень про порушення виборчого законодавства слідчими поліції області відкрито 9 кримінальних проваджень, більшість із яких за статтею 160 ККУ - підкуп виборців. Крім того поліцейськими превенції складено 11 адміністративних протоколів. В більшості протоколи складені стосовно правопорушників за статтею 212-13 КУпАП - виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Також слід зазначити, що під час перевірки кожного повідомлення, які надходили до поліції з різних джерел, у 19 випадках інформація не підтвердилась. Ще по 42-ом проводиться ретельна перевірка», - повідомив начальник поліції Полтавщини - Іван Вигівський.

- Шановні мешканці Полтавщини! Закликаємо всіх субєктів виборчого процесу суворо дотримуватися законодавства, проявляти толерантність по відношенню до опонентів, не порушувати публічний порядок та не вчиняти кримінальних правопорушень. У разі виявлення фактів протиправної діяльності, поліція оперативно присікатиме такі дії, а особи, які ігноруватимуть закон, нестимуть адекватну юридичну відповідальність. Бажаємо всім учасникам виборчого процесу успіхів, чесності, прозорості, порядності, людяності та законності, - йдеться у повідомленні.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтавщина вибори порушення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі