У Полтаві пройшла друга гра чемпіонату американського футболу - "Пантери" проти "Saints": хто переміг? (ФОТО, ВІДЕО)

Американський футбол, Оксана Солопко
Американський футбол

Вчора у Полтаві о 14:00 пройшла друга гра чемпіонату американського футболу. Гра відбувалася на стадіоні ФК «Юність» (Дім футболу на ЖБІ, провулок Великий, 6).

Черговий матч з американського футболу проходив між командами "Пантери" з Полтави та "Saints" із Білої Церкви. Як грали команди бачив кореспондент нашого видання – Станіслав Таран.

Глядачів прийшло небагато, але гра йшла цікаво та захоплююче. Охочі полтавці прийшли підтримати улюблену полтавську команду нестримних пантер. Гравців також підбадьорювали чарівні дівчата з групи підтримки. 

Полтавські “Пантери” спочатку програвали, але потім у вирішальну мить вибороли перемогу з результатом 40:10 у форматі 7 на 7.

Вхід на поле - вільний, тож кожен бажаючий міг прийти і стати частинкою цього незвичного та захоплюючого дійства.

Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві Американський футбол у Полтаві

Більше фото у нашому фотозвіті https://www.0532.ua/photo/1409

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Полтава футбол пантери матч
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі