• Головна
  • Маленький Рома потребує вашої допомоги
19:31, 4 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Маленький Рома потребує вашої допомоги

Маленький Рома потребує вашої допомоги

Найстрашніша біда для кожного з батьків - це коли хворіє дитина. На жаль, перед деякими небезпечними недугами опускаються руки, адже, щоб протистояти хворобі, потрібні дуже великі кошти. І тільки допомога добрих людей дає шанс на порятунок і щасливе майбутнє дитини. Така біда торкнулася родини Козакових.

Життєрадісний Рома зовні нічим не відрізняється від своїх однолітків: активний, пізнавальний, добре розвивається, має багато друзів. Хлопчику усього чотири роки, однак він вже знає що таке страх і біль.

Малюк з`явився на світ раніше терміну, на 27-му тижні вагітності, із діагнозом “Субтотальна епіспадія”. Це відносно рідкісна форма захворювання, при якій уражається практично весь сечовивідний канал, спостерігається нетримання сечі.

Поки Ромчик маленький, він ще не розуміє, наскільки серйозна ця патологія, наскільки вона може ускладнити йому життя - і фізіологічно, і психологічно. Тільки нашими спільними зусиллями хлопчик отримає шанс на здорове життя. Ми з вами вже не раз доводили, що спільно можна впоратися з будь-якою проблемою, навіть найсерйознішою.

Допоможемо дитині разом!

https://helpgroup.com.ua/help/

ВБФ ДОПОМОГИ ТА РОЗВИТКУ «ХЕЛП ГРУП»
Призначення платежу: благодійна допомога Роману Козакову
Картка-ключ до рахунку фонду 5169 3305 1652 6859 (зареєстрована на директора фонду Давида Джалагонія)
Рахунок в Приват Банк - ЄДРПОУ 38655743
Полтавський ГРУ, МФО 331401
р/р UA903314010000026001054609785

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#допомога #лікування #благодійність
live comments feed...