• Головна
  • Знову зупинити місто – це приректи людей на голодну смерть, тому ніяких додаткових обмежень вводити не будемо, - Олександр Шамота
13:14, 2 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Знову зупинити місто – це приректи людей на голодну смерть, тому ніяких додаткових обмежень вводити не будемо, - Олександр Шамота

Шамота

Шамота

Сьогодні о 12:00 у Полтаві пройшла прес-конференція секретаря Полтавської міської ради – Олександра Шамота щодо входження міста до “помаранчевої” зони з 5 жовтня.

- Ми повинні дати можливість людям працювати у звичному режимі та заробляти гроші, - наголосив Олександр Шамота. – Ми не будемо нічого закривати, адже вже мали приклад жорсткого карантину, коли отримали дірку у бюджеті та безробіття. Не маємо права позбавляти людей можливості працювати та заробляти на життя. Вважаю, що перед тим, як закривати людей на жорсткий карантин, держава повинна надати відповідні компенсатори, аби вони вижили. Але вона таких не надає. Тому я проти закриття будь-яких підприємств та зупинки роботи міста. Якщо ми знову закриємо місто, то люди будуть масово звільнені з роботи. Другої зупинки роботи місто не переживе. Ми виступаємо за людей. Кожен заклад – це робочі місця. Єдиний спосіб зупинити інфекцію – дотримання елементарних індивідуальних засобів безпеки.

За словами Олександра Шамота, фітнес-центри, ринки та ресторани працюватимуть у звичному режимі. Відповідні розпорядження опублікують на офіційному сайті міської ради.

- Лікарні міста забезпечено усім медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту, тому будемо боротися з короновірусом, але економіка міста повинна працювати, - наголосив Олександр Шамота. – Повністю підготовлена 3 та 5 лікарні. Будемо готувати інші. Лікарні забезпечені апаратами ШВЛ у повній мірі.

За словами Олександра Шамота, зупинити зараз місто – це приректи людей на голодну смерть, тому додаткових обмежень впроваджувати не будуть.

- Людям потрібно добиратися на роботу, у школи та дитсадки, тому обмежувати роботу транспорту не будемо, - додав Олександр Шамота. – Громадський транспорт працюватиме у звичному режимі.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #коронавірус #брифінг #Шамота #карантин #обмеження #помаранчева зона
Оголошення
live comments feed...