• Головна
  • Композитні тераси - види композитних дошок
Новини компаній
08:30, 2 жовтня 2020 р.

Композитні тераси - види композитних дошок

Новини компаній

Сучасні композитні дошки стають дедалі популярнішим матеріалом. Багато інвесторів охоче використовують їх для обробки поверхні тераси. Композитні дошки можуть виявитись зручною альтернативою дерев’яним дошкам. Якщо ви плануєте відремонтувати або добудувати будинок, включаючи терасу з композитних плит, скористайтеся послугою нашого Інтернет магазину на сайті woodlux.ua. Сьогодні ми запропонуємо властивості та типи цього матеріалу. Також ви можете визначитись, на що варто звернути особливу увагу перед покупкою.

Композитна настильна дошка - що це таке?

Композитні дошки виготовляються комбінуванням деревного пилу з полімерною технологією. Зазвичай для їх виготовлення використовують стійкий полівінілхлорид. Композитні плити високої якості стійкі до змін температури, механічних пошкоджень, стиснення та стирання. Вони створюють елегантну поверхню, яку можна використовувати в будь-який час року. Завдяки високій стійкості до вологи, ви можете влаштовувати їх безпосередньо на затверділому, вирівняному ґрунті або на балках. Технологія складання залежить від ваших приватних потреб та припущень щодо дизайну тераси.

Комбінована тераса може нагадувати терасу з натурального дерева. Композитні настильні дошки забезпечують різноманітність кольорів, малюнків та обробки. Композитна дошка, оздоблена з обох сторін, може ефективно імітувати екзотичне дерево, дуб або модні дошки сибірської модрини. Дерев’яну терасу в саду часто передбачають самі проекти будинку. На терасі можна розмістити зручні дерев'яні садові меблі. Важливо, щоб усі елементи, тобто композитні або дерев’яні дошки, були надійно закріплені та стійкі до погодних умов. Екзотична деревина буде також добре працювати, але вона має бути правильно просочена.

Композитні дошки добре працюють у зовнішніх умовах. Завдяки своїй стійкості вони стають практичним обробним матеріалом. На жаль, як і будь-який матеріал, вони також мають свої недоліки. Композитні тераси можуть заплутано нагадувати простори, оброблені натуральним деревом. Однак вони не мають своїх властивостей. Дерев’яна настильна дошка не нагрівається під впливом сильного сонячного світла. Увечері деревина залишається теплою, що дає приємні відчуття босим ногам. Композитні тераси не мають таких переваг. Тому це не буде вдалим рішенням для людей, які люблять ходити на терасі босими ногами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...