• Головна
  • " Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду
Партнерський матеріал
19:00, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

" Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду

Партнерський матеріал
" Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду

Освітяни та економісти, медики та підприємці, волонтери і журналісти, громадські та культурні діячі – у полтавській команді Європейської Солідарності» кожен – фахівець і кожен – особистість. Під час презентації однодумці мали можливість обговорити своє бачення розвитку Полтави та презентувати план дій із виведення нашого міста з затяжної кризи. У нинішній, оновленій команді немає випадкових людей чи тих, хто прийшов сюди заради особистих інтересів.

- Ми ж зараз шукаємо й знаходимо абсолютно нових, але абсолютно досвідчених людей. Ці досвідчені люди з певними ідеалами, з певними цінностями. Це зовсім інший підхід до формування команди. “Європейська Солідарність” є найбільшою проукраїнською силою в країні, і нам потрібні люди, які поділяють наші цінності. Кількість наших прихильників зростає щодня, не лише в Полтаві, а на всій території України. Люди, де б вони не жили, якщо вони українці і українці свідомі, не бачать нині для себе іншого вибору, крім як голосувати за ЄС, - зазначив на презентації народний депутат України Микола Княжицький. - І ми покажемо людям, що ті, хто йдуть з “Європейською Солідарністю” - це справжні, відповідальні та професійні патріоти.

Представлення команди розпочав кандидат на посаду міського голови Полтави Андрій Карпов «Полтава». Він – відомий блогер з вираженою проукраїнською позицією, ведучий «ВАТА Шоу» та волонтер, що постійно допомагає українським бійцям дороговартісним обладнанням.

" Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду, фото-1

- Головна проблема Полтави - це оте керівництво, полтавське болото яке роками грабувало її. Я нагадую, що Україну годували три області: Полтавська, Харківська і Дніпропетровська. Як так може бути, що одна з найбагатших областей України має таке бідне місто Полтаву? Тому ми з вами повинні докласти зусиль, щоб усунути першу проблему – корупцію в ешелонах влади, - сказав він.

Представити свої бачення розвитку галузей освіти і охорони здоров’я, транспортної інфраструктури, туризму, сприяння підприємницькій діяльності, роботи муніципалітету мали можливість і інші члени команди «Європейської солідарності». Зокрема, кандидат до міської та районної рад, підприємець Ігор Петриченко поділився своїм баченням того, як зробити Полтаву інвестиційно привабливою:

- Нещодавно вийшов звіт щодо конкурентоспроможності міст України. І Полтава на жаль зайняла лише 20 – те місце серед 20 – ти. Щоб це змінити нам треба зробити відкритими та прозорими публічні фінанси міста, тобто забезпечити вільну конкуренцію і доступ до місцевих виборів а також треба прибрати всі перепони для розвитку підприємництва.

Очільниця міського осередку ПП «Европейська Солідарність» та Солідарної молоді Полтавщини, директорка КП Міський духовий оркестр «Полтави» Оксана Друк планує долучитися до розвитку культурної сфери. Також серед пріоритетів для неї – молодіжна політика.

" Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду, фото-2

- Прагну, щоб учні у школах отримали сучасну освіту, яка дозволить бути їм конкурентними у подальшому працевлаштуванні, щоб молодь прагнула змінювати своє місто, щоб вона мала єдину офіційну платформу для розвитку та самореалізації. З молоддю у місті мало хто рахується. Ми будемо брати за приклад розвиток молодіжної політики за кордоном, створювати молодіжні простори, хаби, коворкінг-центри, активуємо проєкт «Доступне житло для молоді», будемо підтримувати молодіжне підприємництво. Та найголовніше - дослухатися до молоді, допомагати їй реалізовувати саме ті проєкти, які вона вважає потрібними.

Очільниця списку до обласної ради від «Європейської Солідарності» - відома волонтерка Наталія Гранчак, співзасновниця благодійної організації “Полтавський батальйон небайдужих”. Досвід її суспільного служіння вимірюється десятиліттями. Підтримка військових на передовій, молодіжні та дитячі патріотичні табори, допомога медзакладам під час пандемії COVID, підтримка ветеранів та родин загиблих бійців – всього не перелічити.

- Для мене важливо, щоб, коли пройдуть 5 років, ми з вами змогли показати результат нашої роботи. І він буде вимірюватися у тих якісних змінах у суспільстві. Тоді ми зможемо сказати: дякуємо всім, хто був з нами, і радіймо, що життя наше змінилося, -говорить Наталія Гранчак.

Виступ кожного і кожної на цій презентації лише підтвердив – «Європейській Солідарності» у Полтаві бути!

" Це найкраща команда в Україні!": "Європейська солідарність" у Полтаві презентувала свою команду, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#презентація #виступи #партія
Оголошення
live comments feed...