• Головна
  • Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?
19:05, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?

Полтавська ТВК оприлюднила перелік політичних партій, які висунули кандидатів на виборах до Полтавської міської ради. Всього їх у переліку 20. Ми пропонуємо нашим читачам ознайомитися зі списками кандидатів від кожної політичної сили. Також окремо зупинимося на деяких моментах або персоналіях, які зацікавили нас у тому чи іншому списку. Зокрема, згадаємо тих кандидатів, які змінили політичні сили. Завжди ж цікаво дізнатися, хто перед виборами перейшов із "Свободи" до "Слуги народу", хто після "Самопомочі" балотується від "За майбутнє", а хто від соціал-демократів перейшов до "Рідного міста". Таких кандидатів чимало і є вони у різних політичних силах. Зрештою, сам по собі такий перехід не є чимось кримінальним, хіба що порушує принципи політичної послідовності. У будь-якому випадку оцінку усім кандидатам зокрема та їх спискам загалом дадуть виборці 25 жовтня.

"Рідне місто"

"Рідне місто" йди на вибори із позицій діючої міської влади. Серед кандидатів - діючі заступники міського голови Олексій Чепурко, Тетяна Юрченко, керівники департаментів, управлінь та комунальних підприємств - Вікторія Лоза, Віта Клименко, Роман Кікоть, Тарас Бойко, Сергій Луценко, діючі депутати - Едуард Волков, Олександр Кудацький, Володимир Соколовський, Дмитро Батигін, Віктор Харченко.

Чим примітний список? Наприклад, появою у ньому голови спостережної ради ПАТ "Полтавський вентиляторний завод" Євгена Ніколаєнка. На позачергових виборах до Верховної Ради він балотувався від "Європейської солідарності", тепер доєднався до "Рідного міста".

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-1

Євген Ніколаєнко

Також до списку потрапив керівник КП "Декоративні культури" Сергій Луценко. Нагадаємо, до минулого скликання ради він був обраний від "Соціал-демократичної партії". У 2019-му однопартійці відкликали його зі складу ради, тепер він йде на вибори із іншою командою.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-2

Сергій Луценко

"За майбутнє"

Колишній міський голова Олександр Мамай разом із партією "За майбутнє" ведуть на вибори список, складений із приватних підприємців, керівників товариств та колишніх та нинішніх депутатів. Так, у переліку кандидатів знайшлося місце одразу кільком колишнім депутатам, які були відкликані із минулої ради: Іван Діденко та Володимир Корнійчук входили до складу фракції "Рідного міста", Світлана Бондарєва - "Самопомочі", а Денис Поліщук - "Соціал-демократичної партії".

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-6

Іван Діденко

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-7

Володимир Корнійчук

Світлана Бондарєва

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-8

Денис Поліщук

"Воля"

"Партія простих людей Сергія Капліна"

Список "Партії простих людей" примітний присутністю у ньому самого екс-нардепа Сергія Капліна, його дружини Владлени Каплін та екс-капітана "Ворскли" Ігоря Кіслова.

"Свобода"

У списку "Свободи" варто відзначити повернення до цієї політичної сили кандидата, який на цих виборах став першим номером - Юрія Бублика. Нагадаємо, він залишив ряди партії у 2015 році, у 2019 балотувався на виборах до Верховної Ради як самовисуванець, а перед місцевими виборами знову воз'єднався зі "Свободою".

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-23

Юрій Бублик

"УДАР"

 "Батьківщина"

Список "Батьківщини" являє собою дивовижний симбіоз, який є наслідком об'єднання двох команд Андрія Матковського. Колишню, команду БПП представляють, власне, сам Матковський, а також діючі депутати ради Володимир Корчака, Майя Матвєєва, В'ячеслав Федоряка, Віталій Павлій та Юлія Мелкумова. До неї ж можна зарахувати колишніх заступників міського голови Андрія Ляміна та Віталія Нікіпелова, яких призначали за квотою БПП.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-35

Андрій Лямін

Віталій Нікіпелов

Від фракції "Батьківщини", яка була у міській раді до приходу Матковського, балотується лише діючий депутат Андрій Соколов.

"Довіра"

У списку кандидатів від "Довіри" також є кілька цікавих і вже знайомих особистостей. Так, під номером 9 у списку балотується Тетяна Паутова, діючий депутат міської ради. Була обрана від політичної партії БПП "Солідарність", проте у жовтні 2019 оголосила про вихід із фракції та погрози своєму життю.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-36

Тетяна Паутова

Також під номером 16 балотується Руслан Рогов, діючий депутат обласної ради. Був обраний від "Радикальної партії Олега Ляшка", проте у квітні 2019 його виключили із фракції.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-37

Руслан Рогов

"Радикальна партія Олега Ляшка"

"Аграрна партія"

"Народний рух України"

"Опозиційна платформа за життя"

Першим номером від "ОПЗЖ" балотується Оксана Деркач, яка у поточному скликанні міської ради спочатку була депутатом від "Рідного міста", потім вийшла із фракції та очолила нею ж створену групу "Єдність", а потім була відкликана зі складу ради.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-55

Оксана Деркач

"Пропозиція"

У списку політичної партії "Пропозиція" під номером 2 балотується полтавська волонтерка Вікторія Мірошніченко. На минулих виборах до Верховної Ради балотувалася по 144 округу від "Європейської солідарності". Проте на цих виборах чомусь не потрапила до списків ЄС.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-61

Вікторія Мірошніченко

"Сила і честь"

Список "Сили і честі" очолює Андрій Баранов, колишній заступник голови Полтавської ОДА Валерія Асадчева. На виборах 2014-го очолював штаб Петра Порошенка. У 2019 Баранов приєднався до "Сили і честі" та став заступником керівника Центрального виборчого штабу цієї політичноі партії.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-67

"Перемога Пальчевського"

"Соціал-демократична партія"

"Європейська солідарність"

"Республіка"

"Слуга народу"

У списку партії "Слуга народу" дійсно багато нових облич. Тобто людей, які або раніше не займалися політикою, або робили це за межами стін міської ради. Проте є одне "але". Точніше, кілька. У списку партії є кілька колишніх депутатів, які вже заходили до Полтавської міської ради, але із іншими політичними силами. Так, Вадим Ямщиков (№5 у списку) цілу каденцію відпрацював разом із фракцією "Свободи", проте іще до закінчення повноважень цієї ради повідомив про свій перехід до "слуг".

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-95

Вадим Ямщиков

Ще одним вже упізнаваним у стінах міськради обличчям є Світлана Нестуля (№2 у списку). Вона була депутатом міської ради від "Рідного міста", очолювала фракцію цієї партії, потім була заступником міського голови, але у квітні 2020-го несподівано написала заяву і пішла з посади за станом здоров'я. Тепер, можливо, повернеться до міської ради, але вже із іншою командою.

Нові обличчя та старі знайомі: чим здивували списки партій на виборах до міської ради Полтави?, фото-96

Світлана Нестуля

"Наш край"

Нагадаємо, раніше ми зробили огляд відеороликів від кандидатів у мери Полтави.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#міська рада #вибори #партії #Полтава #кандидати #перелік
Останні новини
Оголошення
live comments feed...