• Головна
  • В “Ортомед-просперітас” можна успішно лікувати суглоби за допомогою власної крові
18:30, 1 жовтня 2020 р.
Надійне джерело

В “Ортомед-просперітас” можна успішно лікувати суглоби за допомогою власної крові

Ортомед-просперітас

Ортомед-просперітас

На жаль, ніхто й ніколи не застрахований від захворювань і травм опорно-рухового апарату. Переломи кісток, завихи суглобів, артрози, артрити, розтягнення сухожиль. Та що там перелічувати! Рідко яка людина може похвалитися, що ніколи не побувала в травматології або ортопедичному відділенні. А ці неприємності вибивають із колії на кілька тижнів, а то й місяців. Для швидшого зрощення кісток колись давали гіркий кальцій хлористий. Настільки гіркий, що й через роки той смак не забувається. І не було йому альтернативи.

Але життя і технології рухаються вперед. Нещодавно в Полтавському приватному ортопедо-травматологічному лікувально-діагностичному центрі “Ортомед-просперітас” (вперше у Полтаві!) запровадили перспективний метод лікування хворих із паталогіями опорно-рухового апарату та іншими захворюваннями. Він називається “ортоплазма” або ж “плазмаліфтинг”. Сама частина слова “ліфтинг” має оптимістичне значення – піднімати, підтягувати. Тож особливо приємно, коли це стосується нашого з вами здоров’я.

Докладніше про унікальний метод лікування розповів директор центру, лікар-ортопед-травматолог Сергій Петрик:

- Метод ортоплазми заснований на відновлювальній дії збагаченої тромбоцитами плазми крові, взятої за допомогою шприца в самого ж пацієнта. Ії потрібно всього 20 мілілітрів. Плазму отримують шляхом центрифугування цієї крові на спеціальному апараті – центрифузі. А потім вводять у ту ділянку тіла, яка потребує регенерації, - приміром, в ушкоджений суглоб чи поблизу перелому кістки. Процедура триває всього 15-30 хвилин, не викликаючи відчуття дискомфорту. Як показує практика застосування методу ортоплазми, поширена в багатьох країнах, переломи зростаються майже удвічі швидше, ефективніше відновлюються кісткова та хрящова тканини. А пацієнти значно краще переносять процес одужання та швидше повертаються до здорового життя. В Україні цей метод взяли на озброєння зокрема у столичних Інституті ортопедії та травматології, а також Інституті спортивної медицини. Що таке ортоплазма, добре знають професійні спортсмени, приміром, футболісти, хокеїсти, легкоатлети, у яких нерідко бувають розтягнення сухожиль та інші ушкодження.

Лікар переконаний, що в цьому методі немає чогось надзвичайного. Після центрифугування кров розділяється на кілька шарів. Найцінніша – плазма, збагачена тромбоцитами, які, як відомо, містять фактори росту. Під час введення препарату в ушкоджену ділянку вдається досягти підвищеної концентрації тромбоцитів. Завдяки цьому відбувається природна регенерація клітин і прискорюється відновлення тканин, тобто активізується власний потенціал організму. Хвора людина відчуває виражений знеболювальний та протизапальний ефект і, звісно ж, фізичне полегшення.

- При яких захворюваннях допомагає плазмоліфтинг?

- При дуже багатьох. Це зокрема артрози, артрити, п’яткова шпора, остеохондрози будь-якої етіології, переломи, звихи, забої, розтягнення, різноманітні ушкодження м’язової тканини. Ортоплазма сприяє поліпшенню кровообігу в ділянці хворих суглобів, посилює кисневий обмін у тканинах, збільшує обсяг рухів у суглобах, зменшує скованість після сну. Цей метод взагалі поліпшує обмін речовин, справляючи не тільки оздоровчу, а й профілактичну дію; суттєво знижує необхідність застосування лікарських препаратів.

- Сергію Володимировичу, чи виникають при застосування цього методу які-небудь ускладнення, приміром, алергічні реакції?

- У жодному разі ні! Ортоплазма – абсолютно безпечна і безболісна процедура, яка не викликає побічних реакцій. Насамперед тому, що плазма виготовляється з крові самого пацієнта. Ще раз наголошую, вона стовідсотково природна за своїм складом і не містить сторонніх хімічних речовин. У неї не додають стовбурових клітин, як за іншими методиками лікування. Отже, причин для виникнення алергії просто немає! Крім того, ортоплазма дає відчутний оздоровчий ефект при мінімальному втручанні в організм і чудово поєднується з іншими лікувальними методами, такими, як масаж, лікувальна гімнастика, фізпроцедури тощо.

- Цікаво, наскільки вартісне лікування за методом ортоплазми?

- У центрі “Ортомед-просперітас” одне введення коштує 800 гривень. Зазвичай хворому потрібно від двох до п’яти таких процедур. В Україні цей метод застосовується лише в кількох великих містах – Києві, Харкові, Львові. Але за одну ін’єкцію плазми там доведеться заплатити понад 1 200 гривень. Ми намагаємося утримувати помірковану вартість процедури, оскільки розуміємо, що наші співгромадяни нині переживають не кращі часи.

Отже, за потреби звертайтеся в сучасний ортопедо-травматологічний лікувально-діагностичний центр “Ортомед-просперітас”, де вам допоможуть лікарі високої кваліфікації. Ортоплазма – це лише один із цілої низки ефективних лікувальних методів, які застосовують у цьому медичному центрі.

Детальніше ознайомитися з послугами можна на офіційному сайті центру.

“Ортомед-просперітас” розташований у Полтаві за адресою: вул. Олеся Гончара (колишня Енгельса), 19-а.

Попередній запис та прийом за тел. : (0532) 58-03-08, (066) 513-95-86

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Полтава #лікування #центр #суглоби #Ортомед-просперітас
Оголошення
live comments feed...