• Головна
  • SHABO та 24 канал запустили просвітницьку онлайн-платформу винних знань
Новини компаній
11:00, 1 жовтня 2020 р.

SHABO та 24 канал запустили просвітницьку онлайн-платформу винних знань

Новини компаній

В Україні з’явився масштабний проєкт, мета якого — популяризація винних знань та винної культури. Wine24 — образотворча онлайн-платформа, що була створена компанією SHABO спільно з 24 телеканалом на базі порталу 24tv.ua. Тут представлені найсвіжіші новини світового виноробства, інтерв’ю та колонки відомих вітчизняних та міжнародних винних і гастрономічних експертів, блогерів, сомельє, рестораторів і технологів. Читачі ресурсу зможуть дізнатися про технології виробництва і стилі вин, про тонкощі винної індустрії в Україні та за кордоном, про секрети вдалого поєднання вин та гастрономії, про особливості вирощування винограду, і, звісно ж, про те, які вина, коли і як варто вживати. Вся інформація викладена цікаво, зрозумілою мовою, що наближає винну культуру до споживачів.

Потужний міжнародний тренд — пити та споживати локальне — знайшов своє місце і на теренах нашої держави. Пити якісні і благородні вина — це модно, але ще більш престижним є розумітися на цих вишуканих напоях, бути справжнім, обізнаним поціновувачем.

“В українському сегменті інтернету, та й, власне, у пострадянському інформаційному просторі в цілому, дуже мало доступної і експертної інформації про вино, — вважає Ольга Консевич, головна редакторка WINE24. — Вже на етапі узгодження проєкта нам було дуже приємно чути, що команда SHABO хоче саме розвивати винну культуру в Україні, тому основою співробітництва з 24 каналом є спільна віра у ключову роль якісного контенту. Такий підхід — свого роду місія і челлендж. Тому ми об'єднали кращих фахівців — сомельє, технологів тощо — з боку компанії і нашу концепцію пояснювальної журналістики. Популярність у читачів в перші тижні проєкту свідчить про те, що ми все робимо правильно”.

Донесення винної культури та винних знань до широкого кола споживачів — місія вітчизняних виноробів та експертів. У компанії SHABO впевнені, що українці мають право пишатися національними винами, тому створення проєкта WINE24 вважають вагомою частиною Кодексу винороба, що розпочинається з виноградників і продовжується не тільки у створенні якісного продукту, а й у розвитку винної культури в Україні.

Гіоргі Іукурідзе, співвласник компанії SHABO, так коментує запуск просвітницької платформи:

«У Франціі, Італії, Грузії, виноробство — своєрідний код нації. Культура, яка формується з дитинства та звучить як «Вино — це продукт харчування». Для нашої сім’ї виноробство — справа усього життя, і ми вважаємо, що якщо ти робиш щось для людей, то повинен робити це, як для себе. А отже, не тільки створювати гідний продукт, яким може пишатися кожен українець, а й сприяти формуванню культури споживання. Мета, яку ми ставимо перед WINE24, — стати найкращим образотворчим проєктом України у сфері вина. Просто, професійно та цікаво розповідати про важливі речі. Аби кожен українець відчув себе частиною виноробної України та мав змогу обирати вина не інтуїтивно, а спираючись на власні нові знання».

Наразі до проєкту приєдналися відомі у винній галузі фахівці. За допомогою їхніх порад, коментарів та досвіду на платформі формується виняткове інформаційне середовище, де кожен зможе знайти відповіді на будь-яке своє питання про світ напоїв.

Своїми враженнями від WINE24 ділиться Анна-Євгенія Янченко, винна експертка і популярна блогерка:

“Вже три роки працює мій проєкт “Сомельє в зелених штанях” і, на щастя, я бачу щире зацікавлення українців у якісних винах. Я дуже рада, що створюється ще один проєкт, мета якого — покращити обізнаність українців у винах. Бо що більше в Україні буде джерел простої та якісної інформації про вина, то простіше кожній людині буде знайти на полиці те вино, яке дійсно подобається. А що більше людина буде знати про вина, то ймовірніше вона не стане купувати неякісне вино, ось і здорова конкуренція між українськими виробниками з’явиться”!

Дізнатися більше про проєкт та здобути нові знання можна за посиланням: https://wine.24tv.ua/

Довідка

SHABO - це сучасне українське виноробне підприємство з повним циклом виробництва, засноване в 2003 році на базі найстарішого винного виробництва України в селі Шабо. У його структуру входять «Винний дім SHABO», «Будинок ігристих вин SHABO», а також «Коньячний дім SHABO».

SHABO має унікальний терруар України, 1200 га виноградників і 4 млн виноградних лоз, велика частина яких - це європейські сорти з кращих розплідників Європи: Каберне Совіньон, Каберне Фран, Мерло, Мускат Оттонель, Піно Грі, Піно Нуар, Рислінг Рейнський, Совіньон Блан, Сіра, Трамінер рожевий, Шардоне і ін.

У портфелі SHABO тихі та ігристі вина, вермути, бренді, коньяки України і виноградна горілка. За час існування компанії SHABO, ії продукція здобула понад 500 нагород на міжнародних конкурсах, серед яких Decanter World Wine Awards, International Wine Challenge, Mundus Vini та ін.

SHABO - єдина в Україні компанія, яка отримала право створювати преміальні вина «Контрольованої назви за походженням» (український аналог французьких Appellation d'origine controlee).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...