Мироточива ікона «Всіх Скорботних Радість» в Полтаві

Ця ікона – звичайна літографія 1953 року.

Довгий час (до 2003 року) вона зберігалася в келії київської монахині Маргарити, яка наклеїла образ на звичайний картон. Після своєї смерті монахиня заповідала роздати всі образи духовним чадам та родичам, так ікона потрапила в село Каблуки під Ніжиним в одну благочестиву родину. Через деякий час ікона почала мироточити. Бачачи таке явлення Божої благодаті Ії передали до Всіхсвятського собору м.Ніжин, де образ спочатку поставили у вівтарі, щоб переконатися у факті мироточення, а пізніше винесли для загального поклоніння.

Ікона побувала в багатьох храмах Київщини, Сумщини, де за молитви перед образом Пресвятої Богородиці багато православних отримували відповіді на свої прохання. Тепер і Полтавщина може сподобитися такої духовної радості.

23 березня о 8.00 ікона буде виставлена для поклоніння в Свято-Миколаївському храмі м. Полтави (пров. Першотравневий 3)

23.03 о 9.00 почнеться архієрейська Божественна літургія

24 березня, в Неділю Торжества Православ’я - літургія о 9.00, по закінченні якої розпочнеться урочистий хресний хід від Свято-Миколаївського храму до Свято –Успенського кафедрального собору, де об 11.30 буде відслужений молебень Торжеству Православ’я.

Запрошуються всі охочі полтавці.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов